Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova lett a kérdés, amelyben...

Hova lett a kérdés, amelyben a kismama annyira nem akart kisfiút?

Figyelt kérdés

Emlékeztek rá? Sok válasz érkezett rá. Arról szólt, hogy most tudta meg hogy fia lesz, és teljesen ki van emiatt készülve, nem tudja elfogadni.

nem tudjátok mi lett a vége? vagy miért törölték?


2012. márc. 12. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hmm, hát elég érdekes az ilyen "anya"... Elhiszem, hogy valaki pl. 2-3 fiú után szeretne egy kislányt, de nem tudom elkézelni, hogy emiatt annyira ki lehet lenni idegileg... Szánalmas.
2012. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Emlékezetem szerint nem az anyuka írt személyesen hanem a barátnője, hogy mégis,hogy nyugtassa meg a barátnőjét aki telejsen ki van akadva mert megtudta,hogy fia lesz, azt hiszem azt is írta,hogy van már neki egy kisfia.Egyébként azt nem tudom,hogy hova lett a kérdés.
2012. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok én nem erre a belinkelt kérdésre gondoltam hanem erre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


A lényege ugyanaz.

2012. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez pontosan az ellenkezője,itt kisfiút akart és kislánya lesz, a kérdésben pont fordítva szerepel.

Egyébként nem is gondoltam,hogy sokan ennyire ki tudnak akadni azon,hogy nem olyan nemű lezs a gyereke amilyet szeretne. Én mindig is kislányt szerettem volna, aztán most két fiam van, de egyiknél sem borultam ki mikor megtudtam,hogy kisfiú lesz.

2012. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


köszönöm szépen a linkeket, erre gondoltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


mert válaszoltam is rá, aztán nem találtam a megválaszoltjaim között, de úgy látszik csak nagyon béna voltam

köszi még egyszer!

2012. márc. 13. 14:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Most megint eltűnt amúgy...
2012. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!