Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereketek még téli ruhában jár?

Gyereketek még téli ruhában jár?

Figyelt kérdés
2 éves babakocsis és 3,5 éves gyerek érdekelne elsősorban

2012. márc. 15. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3 és 5 évesek a gyerekeim. Alul vékony nadrág harisnyával, felül , atléta, vékony hosszú ujjú póló és egy pulcsi, és persze tavszi kabát, a lábukon már nem csizma hanem cipő van, és nem vastag téli sapi hanem annál véknyabb de azért még nem tavszi.
2012. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ma már olyan jó idő volt,hogy én hariisnyát sem adtam rá,sőt az átmeneti cipője került elő.
2012. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, lehet, kissé túlöltöztetem őket, bár már vékonyabb a sapka, szegények még télikabátban nyomják velem együtt. Szőrös belsejű cipzáros felső vajon elég kabát helyett? a széldzseki még elég vékony
2012. márc. 15. 14:58
 4/13 anonim ***** válasza:
3,5 éves a kislányom,még téli csizmát és téli kabátot adok rá,de kabát alá nem oltoztetem be annyira,hétvégére meleget mond,lehet akkor sport cipot és tavaszi kabátot adok rá.
2012. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lassan 3 éves a fiam, vagy bélelt farmert vagy harisnyát + farmert kap alulra, felül trikó, vékony pulcsi + pamut mellény és ezen kabát (átmeneti). Sport cipő, vékonyabb sapi. De tegnap fázott így, úgyhogy mellény helyett kapott még egy pulcsit és a sálat is elviselte, hűvös szél fújt délután.
2012. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mivel minden átmeneti most futott ki, ezért téli cuccban van még hétfőig.

Kap egy edzőt-utcai cipőt, meg egy átmeneti kabit, a kardigánja az úgy fest egy ideig vele nő:) így a kabát-pulcsi váltás előtt még lesz cucca.

2012. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 éves.

Még téli kabátot adtam rá, de alá már vékonyabban öltöztettem. A tavaszi kabátját túlzottan lengének tartom még, inkább csak széldzseki.

Csizmát már nem adtam rá, félcipőt hord.

Tegnap délután és ma délben vékonyabb sapka volt rajta, de este az ünnepélyre a télit adom rá még.

2012. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen, reggel-este hűvös van!
2012. márc. 15. 16:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 22 hónapos, harisnya,vékony nadrág, body, hosszú ujjú póló, pulcsi és téli kabát.Van vékonyabb kabátja,de holnap még nem adom rá,hétvégére már igen.Olyan kordszerű anyagból van, és alatta egy pulcsi.Ez egy kabát.Ti ráadnátok?
2012. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1 éves és 3 éves a két gyerekem. Mi 10 után megyünk ki, de megmondom őszintén, már egy jó hete tavaszi ruhákban.

Ők nem szeretik a meleget.

3 éves fiam: harisnya, vékonyan bélelt farmer, poló, h.ujjú póló, polár pulcsi, mellény, vékony kötött sapka.

1 éves lányom: ugyanez.


Szerencsére soha nem betegek, ők így szeretnek lenni.


Én már a saját télikabátomat 3 hete elraktam, a cipőm is tavaszi.

2012. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!