Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? 17 éves...

Mit tudnék tenni? 17 éves vagyok, babysitterkedni szeretnék hétvégenként, esetleg hét közben délután, de nincs a környezetben rokon, ismerős, szomszéd.

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha ilyen könnyen menne a munkakeresés, akkor nem lennének munkanélküliek. Meg unatkozó diákok nyaranta, mivel diákmunkát sosem adnak
2012. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjuk kiírod ide, hogy melyik városban vagy, és akkor talán valakit találnál itt
2012. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Budaörs, 20 perc alatt Budapesten vagyok. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. márc. 18. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Hirdetheted magad újságban, neten, kirakhatsz hirdetést gyerekorvosi váróba, meg hasonló helyekre, ahol sok kisgyerekes fordul meg.

Nem szeretném elvenni a kedved, de azért ne nagyon éld bele magad. Ez egy bizalmi állás, általában ajánlás útján szoktak az emberek bébiszittert választani, ráadásul sok szülő nem is hívna ilyen fiatal lányt. A legtöbben olyat keresnek, akinek már vannak saját gyerekei is, vagy esetleg gyerekekhez köthető foglalkozásuk van (pl. óvónők, bölcsis gondozónők, dadusok, pedagógusok, szakképzett bébiszitterek, stb.)

2012. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem esélytelen.Most még legalábbis!

Én biztos nem hagynám egy 17 éves lánykára a gyerekem.Biztos megnézném azt akire igen,és minimum valamilyen gondozói,dajka vagy pedagógiai végzettségű lenne az illető.

2012. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szeretnék majd tovább tanulni egyetemen, de amellett is szeretnék dolgozni, nem tervezem, hogy akármilyen "gyermeknevelési" képzésen veszek részt. nagyon szeretem a gyerekeket, felelősségteljes vagyok, angolul folyékonyan beszélek és szeretnék plusz pénzt keresni.
2012. márc. 18. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne nagyon fűzz hozzá sok reményt...
2012. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Az én fiamra is 17 éves lány vigyáz. Nincs ebben semmi rossz. A másik dolog pedig, hogy akinek van hozzá végzettsége, az minimum 1000ft/óra, de inkább 1500 (Budapest), míg a diákok nem ennyire pénzéhesek...

Adj fel hírdetést nézem helyi lapban, esetleg beszélj a védőnővel, ő tudna biztosan olyan családot, akinek elkelne a segítség.

2012. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!