Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szombat délután nálatok kié a tv?

Szombat délután nálatok kié a tv?

Figyelt kérdés
Apának érdekes műsor az egyik csatornán, 3 éves kedvenc meséje a másik csatornán.
2012. márc. 15. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Upc felvevőnk van, de amúgy délután nálunk nincs mese, apa meg melozik.
2012. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk apa beszáll a gyerek mellé a mesenézésbe.
2012. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a gyerkőc a nappalian nézi,a férjem az étkezőben.Most izgalmasabb a szitu...Apa lázas beteg,így a hálószobában dekkol-ott néz tv-t-a gyerek(4 éves)éppen a nappaliban nézi a Bear Grylls-t,én meg az étkezőben gépezek(plusz be van kapcsolva a tv).A bőség zavara!
2012. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hétvégén reggel néznek tv-ben mesét ( és 3.5 évesek), kb max egy órát. Mi nem is tv-zünk egyáltalán, ami érdekel, azt neten nézzük.

De az alapprobléma nálatok ha jól értem az, hogy kinek az akarata/érdeke érvényesüljön?

Erre csak 1 dolgot tudok mondani: gyerek hány éves? 3. apa hány éves?... akkor neki kell úgy alakítani a dolgokat, hogy a konfliktus fel se merüljön. Ha annyira nem tud lemondani a szupi műsorról, akkor oldja meg, hogy a gyerek abban az időben valami számára legalább annyira érdekes/kedves dologgal foglalatoskodjon, mint a kedvenc mese nézése lenne. Vagy vegye/vetesse fel a kedvenc műsorát és nézhesse a gyerek a mesét. vagy legjobb lenne, ha tv-zés helyett inkább közösen játszanának...

szerintem legalábbis

2012. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nagyon téma a tévé. Leginkább csak a mesecsatorna miatt van. Minden mást, ami érdekel, azt netről is meg lehet nézni, így az időpontokhoz sem kell alkalmazkodni.
2012. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk napközben sosem megy a tv, a gyerekeknek heti 2x lehet, mi felnőttek maximum a lefekvésük után. Főleg hétvégén, ilyenkor kihasználjuk, hogy végre együtt a család.
2012. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk az én szobámba is van tv, anyám szobájába is, mamáméknál is meg a konyhában is. Szóval mindenki azt néézhet amit csak akar : )
2012. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Mindig a gyereké. Ha vmit néznénk, akkor elkapcsolja máshova, vagy mesét akar nézni. :)
2012. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!