Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Irnatok nekem olyan...

Anyukak! Irnatok nekem olyan egyarant fiu illetve lany neveket is, amikben szerepel az "R" betu?

Figyelt kérdés

Nem azzal kezdodik, hanem szerepel benne. Es jo lenne ha olyanokat tudnatok sorolni, amelyekben nincsen ekezetes betu, mert kulfoldon elunk es igy nehez lenne a picinek olyan nevet adni. Ervin, Eszter, Dorina, ilyenekre gondoltam, de nincsen sok otletunk..

Elore is koszonom a segitsegeteket! :)


2012. márc. 18. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mindhárom lányom nevében van R betű, kettő meg is felelne a kritériumnak:)

Orsolya, külföldön nevezhetik Ursulának ( néha én is így hívom viccesen), másik lányom Flóra, külföldön ékezet nélkül is használható, harmadik lányom pedig Renáta.


Fiú nevekben sajnos nem vagyok otthon.

2012. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Robert Roberta

Marcell Mira

Erik Irisz

Raul Ariel

Medard Hermina

Aron Aurora

Arnold Viktoria

Mario Marianne/a

Norber Norina

2012. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Veronika, Andrea, Aurelia, Karolina

Alexander, Peter,

2012. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kislányom Núr :)

Én fonetikusan anyakönyveztettem, de külföldön Noor-nak meg Nour-nak szokták átírni.

2012. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Martin, Arnold, Armand, Bertold, Demeter, Ferenc, Igor, Marcell, Patrik, Timur, Viktor, Zsombor


Petra, Herta, Hermina, Aranka, Barbara, Debora, Darinka, Erna, Franciska, Frida, Gabriella, Leonora, Marcella, Piroska, Sarolta, Tamara, Veronika, Zora

2012. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Réka, Regina, Fruzsina,

Richárd, Erik, Roland, Krisztián.

2012. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát ez most éppenséggel azzal is kezdődik, de az egyik kedvenc lány nevem a Rebeka. Ékezet sincs benne, külföldön is ismert név.

De várj, keresek még ékezet nélküli neveket, amikben van R :) Nem baj, ha ritkábbak is lesznek közöttük? Bocsi, ha némelyik túl elrugaszkodott, de próbálom a lehető legtöbbet összegyűjteni, ami megfelel mindkét kritériumnak. Annyi biztos, hogy ezek mind létező utónevek, hát aztán majd döntsd el, hogy találsz-e közöttük neked tetszőt :)

Lány nevek:

Aira, Almira, Aranka, Arabella, Ariella, Adrienn, Arita, Azura, Bernadett, Berta, Bora, Bori, Borka, Brigitta, Britta, Cezarin, Cirilla, Darina, Darla, Dorabella, Dorina, Doroti, Elektra, Elinor, Elmira, Elvira, Era, Erika, Eszter, Ervina, Florina, Franciska, Freja, Frida, Gabriella, Georgina, Gerda, Gilberta, Hargita, Harmat, Hermina, Henrietta, Honorka, Indra, Ingrid, Irina, Irma, Jerta, Karina, Karolina, Kendra, Kora, Korina, Krizanta, Krisztina, Lara, Larina, Laura, Lorena, Loretta, Lorina, Magorka, Marcella, Mara, Margarita, Margit, Mariann, Marianna, Marietta, Marika, Marina, Marion, Martina, Mira, Mirabella, Miranda, Miriam (vagy Mirjam), Mirtill, Moira, Narina, Norina, Norma, Orgona, Orsolya, Orsi, Palmira, Petra (jé, ez eddig, amíg ide nem értem, eszembe se jutott, pedig így hívnak :)), Piroska, Sarolta, Szamira, Szandra, Szira, Tara, Teri, Terka, Tiara, Trixi, Urszula, Urzula, Vera, Veronika, Verita, Zafira, Zamira, Zara, Zora, Zorka


Bocs, most csak a lány neveket bogarásztam át, fiút inkább fejből írok, ezek jutnak eszembe: Barna, Igor, Viktor, Erik, Henrik, Hektor, Tivadar.

2012. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vagy várj, most akkor úgy nem lehet ékezet, hogy a magyar változatban sincs egyáltalán, se ó, í, á, stb, vagy úgy ne legyen, hogy anélkül is használható, mint pl. Áron - Aaron (angol nyelvterületen mondjuk), vagy csak ilyen ö, ü, ne legyen benne?
2012. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kisfiam Áron lesz, lánynevek közül nagyon jó a Nóra, Flóra, Petra. Külföldön ékezet nélkül lehet mindet használni.
2012. márc. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Erik Tibornak hivjak a fiunkat. Most varjuk a tesot ha kislany akkor Viktoria Blanka.

Mi is kulfoldon elunk :)

2012. márc. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!