Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Irnatok nekem olyan...

Anyukak! Irnatok nekem olyan egyarant fiu illetve lany neveket is, amikben szerepel az "R" betu?

Figyelt kérdés

Nem azzal kezdodik, hanem szerepel benne. Es jo lenne ha olyanokat tudnatok sorolni, amelyekben nincsen ekezetes betu, mert kulfoldon elunk es igy nehez lenne a picinek olyan nevet adni. Ervin, Eszter, Dorina, ilyenekre gondoltam, de nincsen sok otletunk..

Elore is koszonom a segitsegeteket! :)


2012. márc. 18. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lora, Laura

Márk, Martin

2012. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Mary_Poppins ***** válasza:

Georgina, Beatrix, Miranda, Tamara, Bernadett, Patricia, Karolina, Kira, Mara, Lara, Amarilla, Miriam, Mariann, Marianna, Marianne, Adrienn, Adrienne, Adriana, Irma, Erna, Iren, Erin, Martina, Roberta, Gerda, Krisztina, Barbara, Petra, Laura, Kiara


Erik, Marcell, Andrej, Gordon, Artur, Alexander

2012. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lénárd,de ez esetben Leonard v. Leonardo
2012. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ariella
2012. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Huha, koszonom szepen mindenkinek, nagyon sokat segitettetek! :)
2012. márc. 19. 15:46
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden volt már az előttem szólok ötleteiben, most leírom amik nekem eszembe jutnak, ha van egyezés az eddigiekkel akkor bocsi. Nem írom le mindenhol, ahol nem egyezik a Magyar és külföldi írásmód, remélem nem gond.

Fiú: Ábrahám, Ágoston, Airton, Alarik, Albert, Alfréd, Ambrus, Andor, Angelus, Arlen, Armand, Arnold, Artúr, Bercel, Berend, Bertalan, Borisz, Boromir, Brendon, Cézár, Cirill, Dagobert, Darnel, Demeter, Dorián, Eduárd, Edvárd, Edvin, Erik, Erneszt, Ferdinánd, Frigyes, Frank, Frodó, Gábor, Gerzson, Gerhart, Gordon, Gregor, Günter, Harald, Harri, Hektor, Henrik, Herman, Herold, Igor, Jetró, Kázmér, Konor, Krisztofer, Kurt, Lénárd, Leonárd, Lorenzó, Manfréd, Marcell, Márió, Márkó, Martin, Medox, Merlin, Mirkó, Morgan, Norman, Norton, Olivér, Orion, Omár, Páris, Patrik, Péter, Szilveszter, Timur, Ulrik, Valér, Valter, Virgil, Zakariás


Lány neveket már más részletezte, nekem csak pár ötlet fejből: Erna, Hermina, Norina, Tereza, Valéria, Margaretta, Martina, Karina, Karola, Krisztina, Kiara, Kíra, Lara, Arabella, Lqaura, Korinna, Eufrozina, Gréta, Erika, Elvira, Brenda, Brigitta, Bernadett, Amira, Aura, Arianna, Beatrix, Darinka

2012. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen Neked is! :)
2012. márc. 31. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!