Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért terjedt el ez a hülyeség...

Miért terjedt el ez a hülyeség, hogy ha nincs sok pötty akkor mégegyszer lehet bárányhimlős az ember? Ez csupán annyi hogy kinek hogy reagál a szervezet. Ezekszerint akinek terhesen nincsenek rosszul létei nem is terhes? Ugyanmár!

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem hülyeség, kérdezz meg egy gyerekorvost. Például én kétszer voltam bárányhimlős. Elöször tényleg csak pár pöttyöm volt. Később akkor aztán mindenhol volt. Még odalent belül is.
2012. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Tanultam járványtant, és tény, hogy akinél nagyon enyhe lefolyású volt a bárányhimlő, illetve nagyon pici korban esett át rajta, az elkaphatja még egyszer.

A párhuzamod, na az viszont hülyeség. A terhesség nem járvány, természetesen az is terhes, akinek nincsenek rosszullétei. Akinek enyhe lefolyású a bárányhimlője, annak attól még bárányhimlője van.

2012. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

és aki egyszer bárányhimlős az egy életre szóló védettséget szerez.ha kevés pöttye is van,akkor is bárányhimlős.amúgy honnan tudja a szervezet hány darab pötty a kevés és a sok?

akkor a 4éves fiam,mivel csak 15 pötty volt rajta újra elkaphatja?és a 4hónapos kislányom aki ki se látszott a pöttyből ő is újra elkaphatja,mert nagyon fiatalon esett át rajta?

gondolom az oltásra utaznak ezek a híresztelések.

2012. márc. 19. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Fogd már fel, hogy ez nem híresztelés, hanem orvosilag igazolt tény. Mint már mondtam, ezt tanultam is egyetemen, a tanáromnak meg semmi haszna az oltásokból, ahogy amúgy nekem sem lesz, mert nem orvosnak tanulok.

De nyugodtan hidd azt, hogy mindenkinél okosabb vagy, ettől még nem lesz igazad.

2012. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és a mi orvosunknak mi haszna eltitkolni e tényt?mert ő ilyenről még nem hallott.30éves orvosi múlttal.ez újabb "divathullám"
2012. márc. 20. 07:44
 6/11 A kérdező kommentje:

ja, és én normális hangnemben,stílusban kommenteltem.

"fogd már fel!"

2012. márc. 20. 07:45
 7/11 anonim ***** válasza:

tényleg nem hülyeség...

azt is mondták,hogyha beadatja az ember a bárányhimlő elleni oltást,akkor nem lesz a gyerek himlős,pedig ugyanúgy kijön csak nem olyan durván.

ismerős kislánya tovább volt otthon himlővel,mint az én fiaim,én nem oltattam,ő igen

2012. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom,hogy oltás ellenére is elkaphatja,csak gyengébb lefolyású lesz a dolog.viszont ami nekem nagyon nagy ellentmondás volt még,hogy 6hónapos koráig véd az anyatej és az ellenanyag,hogy én már voltam bárányhimlős.hát mnt már írtam 4hónapos kislányom ki se látszott a pöttyökből.
2012. márc. 20. 08:40
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Azért a stílus, mert egyszerűen csak szajkózol valamit, amiről fogalmad sincs.

Azért, mert az orvosod valamiről nem hallott, az attól még nem lesz "divathullám". Gondolom újabb megállapításról van szó, ennyi az egész. Esetleg a penicillin is divathullám? Hiszen volt idő, amikor még nem ismerték.

2012. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem szajkózok, csak én hiszek az orvosomnak, te meg a tanárodnak.és nekem még mindig normális a stílusom, pedig én nem is jártam egyetemre.ja!mert ott csak egy papírt adnak, IQ-t nem!bocsi
2012. márc. 20. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!