Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, Anyukák! Ti mikor...

Kismamák, Anyukák! Ti mikor kezdtétek el beszerezni a babának a holmikat? Gondolok itt ruhácskákra, babakocsira, kiságyra .

Figyelt kérdés
És még egy kérdés. Tudnátok nekem ajánlani olyan oldalt, ahol bő kínálat van babakocsikból, árral együtt feltüntetve?
2012. márc. 20. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Félidőtől vásárolgattam, azért olyan korán, mert egyszerre túl nagy kiadás lett volna. Szépen megnézegettem mindig mindent mindenhol, hogy mi hol akciós esetleg, vagy mi hol olcsóbb, és végül mindenből legújabb, és a legjobb lett! Érdemes erre időt fordítani, szerintem, és vigyázz, mert UGYANAZ a holmi (babakocsi pl.) akár 8-10.000.- Ft különbséggel is kapható, ha meg valahol akciós akkor pláne. A pénzt érdemes a baba születése utánra is tartalékolni, akkor fog kellenni igazán csak sokminden. 24 hkm
2012. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a 18. hét után, mert akkor tudtam meg hogy fiam lesz. Így szépen apránként mindent beszereztem, figyeltem hogy hol a legolcsóbb, és szerintem így jöttem ki anyagilag is a lehető legjobban, mivel ha az utolsó hetekre tartogattam volna a beszerzést, abból csak kapkodás lett volna...

Babakocsis oldalt sajnos nem tudok.

2012. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 24. hét után, mert én akkor tudtam meg, hogy kisfiú.

Kiságyat, babyhordozót, kengurut, pelenkázót vaterán vettük, ezekből a kenguru és a kiságy teljesen új, a másik 2 pedig újszerű állapotú. Babaruhákat pedig kaptunk ismerőstől, szinte újak, sőt... Rengeteg van belőle, és nagyon szépek is, így arra nem lesz gond, tőlük kapjuk a babakádat is. Kisöcsém 5 éves, így az ő babakocsija teljesen megfelel majd, de ha nem lenne, akkor azt is a vateráról rendelnék biztosan, nagyon jó a választék!


30 hkm

2012. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi Nektek!
2012. márc. 20. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Nővérem hozott 2 hatalmas zsák ruhát mikor a 18. hét körül jártam. Utána szép apránként megvettünk mindent. Babakocsit 10eft-ért (most vettünk egy másikat 37eft-ért), ágynemű garnitúra 8eft, stb. A fürdőkádat állványostól+a bébihordozót a férjem maszekolta. (4 órás munkáért ez volt a fizettség, ill a kombi kiságyat ideadták 17eft-ért. Alig van rajta 1-2 karc) Autósülést pedig az anyasági támogatásból vettük meg.
2012. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első babának a 12. héttől vásárolgattunk, így nem terhelte meg különösebben a pénztárcánkat, minden hónapra jutott valami. A másodiknak és most a harmadiknak szintén nem hagytam ott már a legelejétől sem egy-egy klassz kis rugit, miegymást, ha nagyon jó ára volt, de nekik már gyakorlatilag alig kellett vásárolni, hiszen minden maradt a tesó(k)ról.
2012. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és babakocsik:

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket! ez a brendon babaáruház, ez hihetetlen kedvező árakat kínál, na meg szép kis holmik. puszi érte
2012. márc. 20. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahol mindent megtalálsz

www.babaszafari.hu

2012. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!