Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben lehet hazahozni egy...

Miben lehet hazahozni egy újszülött babát?

Figyelt kérdés
Ha lehet küldjetek képet róla. Vagy oldalt ahol ilyen terméket lehet venni. Köszönöm
2012. márc. 20. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Most mire gondolsz? Ruhára vagy bébi hordozóra?


Mikor szülsz?

2012. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ruhában body, harisnya rugdalózó stb.. jah persze pelus.

Eszköz: babahordozó, mózeskosár, ha autóval viszed. babakocsi ha gyalogolsz.

2012. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Autóval hoznánk haza. Így az autós szállításnál mire van szükség. És igen érdekelne milyen gyerekruhákat készítsek össze. Tudom még messze van a szülés, de nem akarom a véletlenre bízni. Most azt mondják minden rendben van, de az előzőt tavaly 22 hetesen vesztettük el. Ezért is érdeklődöm most, mert szív alakú a méhem és a doki szerint kevesebb helye van, így lehet, hogy hamarabb érkezik.
2012. márc. 20. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz elsősorban? Mennyi idős kismama vagy? Mikorra vagy kiírva?


Ruha, ami nyilván függ az időjárástól: Rugdalózó, body, kocsikabát, sapka, takaró, pelenkát általában a kórház adja.


Eszköz: hordozó, babakocsi

2012. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezen a héten léptünk a 25 hétbe.
2012. márc. 20. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem, nagyon szorítok neked, hogy minél tovább bent maradjon a baba!
2012. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha sikerül juniusig kihúzni az jó, egyébként juli 12-re vagyunk kíírva. Az előző is juniusi baba lett volna, így már elég sokmindent megvettem, ma kezdtem elővenni és újra nézegetni mi van és mit kell még beszerezni.
2012. márc. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!