Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sapit kell venni egy...

Milyen sapit kell venni egy újszülött picibabának? A korházból tényleg csak FEHÉR sapiba lehet hazahozni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél én is azt hittem, hogy csak fehéret "illik" ráadni, de aztán láttam a tapasztaltabb anyukáknál minden félét. Teljesen mindegy, attól még hazaengedik, akármilyen a sapija. Azért vigyél inkább 2 különböző méretet, vagy ne a legkisebbet vedd, nehogy kicsi legyen rá.
2009. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az is mind1 hogy megkötős-e vagy sem?
2009. máj. 4. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején jobb a megkötős, hogy ne csússzon fel a füléről a sapi, meg ne fázzon.
2009. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is mindegy a sapi színe:)de tényleg jobb az amelyiket belehet kötni.

Én fehér sapiban hoztam haza a lánykámat, a húgom kékben a kisfiát.

Minden jót Nektek:)

2009. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:)
2009. máj. 4. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem is hallottam, de tetszik :) Én sárgában hoztam haza a kislányomat :) A következő babámnak veszek egy fehér sapit :)
2009. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a praktikum számít, nem a szín. Keresztelőre szokták fehérben vinni a babákat.
2009. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!