Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szokás felvilágosítani a...

Hogy szokás felvilágosítani a gyereket?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor a gyerekeknek mit mondanak? Titeket hogy világosítottak fel (az "anyu, hogyan lesz a gyerek?" kérdésekben :)).
2012. márc. 21. 00:08
 1/3 anonim válasza:
Ez attól függ hány éves a gyerek! Ilyen szűk infóval ne várj jó választ. Most jelenleg a z generáció van késő kilencvenes, inkább kétezres években született gyerekek. Ők már nagyjából tudják hogy mi az a szex mivel egymást okosítják.
2012. márc. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az alap dolgokat az osztálytársaimtól tudtam meg, aztán ötödikes koromban anyukám megvette nekem a Válaszok lányoknak c. könyvet, abból megtudtam a többit. Nálunk nem volt szokás a szexről komolyan beszélgetni, ha valami kérdésem volt, feltettem, de nem volt az, hogy na most komolyan beszélünk, és felvilágosítanak. És nem hiszem, hogy baj lett volna.
2012. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig válaszolok a kérdésekre a saját szintjükhöz mérten. Tehát az 5 éves lányom pl. tudja, hogy apa és anya ágyba bújik és úgy lesz a baba, és ez neki most elég. Majd ha nem lesz elég, bővítjük az ismereteket. :)
2012. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!