Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyed a gyerek 2 éves...

Ha a gyed a gyerek 2 éves korában jár le, és gyesre nem akarok menni, akkor az azt követő nap a munkaviszony kezdete?

Figyelt kérdés
A bölcsi miatt kérdezem, mert várólistára akarom felíratni, de kell a munkaviszony kezdete. Jól gondolom.
2012. márc. 22. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Még szabadságod is lesz, amit ki kell venni. Beszélj a munkáltatóddal, mert a bölcsibe beszoktatás is van, nehogy kevés legyen az idő vagy éppen túl sok.

Ők tudnak segíteni Neked ebben.

Amúgy is kell munkáltatói papír, hacsak nem magán bölcsi.

2012. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha január 21-én született a fiam. Akkor a munkabaállás január 22, de mivel felhalmozódott a szabi, így azon leszek. A bölcsibe kérem január 22-vel, hogy vegyék fel és így a szabi alatt tudom beszoktatni. Így működik, nem?
2012. márc. 22. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Elméletileg igen. Kérdezd a munkáltatód, hogy hány nap szabid van. Beszoktatás 2 hét szokott lenni. De néha hosszabb. És rögtön számíts betegségre is.

Sok sikert!

2012. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!