Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha felajánlod valakinek hogy...

Ha felajánlod valakinek hogy vigyázol a babájára, akkor azt komolyan vagy udvariasságból teszed?

Figyelt kérdés
Azért ebben a témában kérdezem, mert itt kevesebb a gyerekes anya :-)))
2012. márc. 25. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasságból ilyet nem mond az ember.
2012. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
rám nem jellemző, h csupán udvariasságból ajánlanék fel valamit, ilyet meg pláne nem. ha azt mondom, szívesen vigyázok a babára, nyugodtan a szavamon lehet fogni :)
2012. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy mi áll a kérdés hátterében? gondolom, nem véletlenül tetted fel.
2012. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem :-)


Voltam a héten a munkahelyemen a 6 hónapos lányommal pár dolgot elintézni meg kicsit pletyizni. Az egyik kolléganőm felajánlotta, hogy amíg a többiekkel elmegyek egy kávéért, addig ő megfogja. Mivel nincs gyereke mondtam, hogy viszem magammal, de ő ragaszkodott hozzá. És ha már így volt, én éltem a lehetőséggel :-)) Nem sírt, szépen elvolt kb 15 percig. Mosolyogva kaptam vissza.

Erre most azt hallom vissza, hogy milyen pofátlan vagyok, hogy bemegyek lepasszolni a gyereket...

2012. márc. 25. 16:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Udvariasságból semmit nem ajánlok fel, mert ha komolyan veszik, csak a nyűg van belőle utána.


Babára meg nem vigyáznék. Gyerekre talán, de babára soha.

2012. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pusztán mert szeretem a gyerekeket igen.Persze nem 1hónapos csecsemőt azért,picit nagyobbacskát :)
2012. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
óh, hát az emberek ilyenek, mindig "beszélnek a rossz nyelvek" :). nem tudsz soha úgy tenni, h kikezdhetetlen legyen. ha nem az mondta, aki vigyázott rá, akkor nem is olyan nagy baj. ha ő volt az, hát nem szép tőle, de nem érdemes ezzel foglalkozni. amúgy 15 perc babázás a saját munkahelyén még nem babysittelés. én nem merném odaadni a hathónaposomat egy számára teljesen idegen, ismeretlen arcnak, de mivel még nincs gyerekem, lehet, h így elméleti síkon túlaggódom a dolgot. gyerekekre vigyázni viszont gyakran szoktam és sosem teszek utána rosszmájú megjegyzéseket :).
2012. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

lehet csak irigykedett az illető hogy nem ő vigyázhatott rá


hozzánk is jár be több gyeden levő kismama,kicsikkel együtt,és majdnemhogy azon megy a vita,ki foghassa a kicsit.Olyankor munka sincs nagyon :)

És nem udvariasságból,hanem mert olyan édesek,öröm őket fogni is :)


egyik kolléganőmnek épp napokban ajánlottam fel,hogy a most fél éves babájukra szivesen vigyázok 1-1 nap,had szokja párom is a picibaba látványát :)

2012. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen vagyok gyerekekkel, így tudják, hogy ha szólnak akkor hozhatják a babát/gyereket. Nem mindenkinek tud segíteni a család mindig, így ha én megtehetem miért ne segítenék :) 22/L/16hetes kismama :)
2012. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aki felajánlotta, az mondta a hátam mögött ezt és ez jutott vissza hozzám.

Bankban dolgoztam, a bankügyek miatt eddig is jártam be, látták a babát csak eddig kicsi is volt, nagyon be is volt öltöztetve meg hát a kolléganőim dolgoztak. De tegnap ébren volt, mosolygott így kivettem a babakocsiból hogy tudjanak babázni, mivel ügyfél ugye nem volt.

Na mindegy, akkor őt a későbbiekben nem veszem komolyan ilyen téren a többieket viszont igen.


Nagyon köszönöm :-)))

2012. márc. 25. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!