Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is megeszi...

A ti kutyátok is megeszi udvariasságból, amit ti esztek?

Figyelt kérdés
A TV előtt felfigyelt az aszalt fügés zacskó csörgésére. Oda állt vigyázzba. Én beleharaptam a fügébe, a másik felét odaadtam neki. Nyalogatta, aztán lenyomta. Utána inkább arrébb ment.

2012. márc. 14. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. Szerintem elég volt neki vagy csak kíváncsiságból ette meg :D
2012. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szeretik a gyümölcsöt, az enyémek minden gyümölcsöt és zöldséget összelopnak a kertben amit tudnak
2012. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi az hogy udvariasságból? Vagy kell neki, vagy nem. Amúgy nem. sose kéri az ennivalómat. Ha én adok neki, azaz megosztom vele, akkor talán elfogadja. nem olyan típus, aki kéreget
2012. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A mi kutyánk nem udvariasságból eszi meg. Minden egyes falat előtt úgy tesz, mintha menten éhen akarna veszni, és csak az az az egy falat mentené meg. És mindegy, hogy az most egy darabka szendvics vagy egy szem szőlő.

off: a macska meg a popcornnál játssza el ugyanezt.

2012. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Udvarisságból biztos nem , mert a szónak a jelentését nem ismeri , viszont kíváncsiságból annál inkább !

Mivel megkapja az , amit szeretett volna odébb áll !:)

2012. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nem ismeri az udvariasságot, akkor miért játssza tovább az elrontott játékot? (úgy tesz, mintha nem venné észre a csalást) :)? (google)
2012. márc. 14. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém igen,nem tudom hogy udvariasságból vagy tiszteletből vagy mér de bármit megeszik amit adok,még ha azt utálja is.Nagyon nagy és aranyos szemekkel néz miko eszek,gondoltam leszokik rolla ha olyat adok amit nem szeret,de nem.

Volt már hogy adtam hagymát,banánt,citromot,grefruitot és sokminden mást amit kevés állat eszik meg.Befalta aztán kiköpte,és ezt megcsinálta vagy 10x mig végül megette...Nem értettem hogy mér tette ha nem szereti annyira,de megette...:D

2012. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem éppen udvariasság. Az az övé és kész, akkor kap enni amikor akar. Ő a vezér.
2012. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!