Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok/fér...

Mit tennétek, ha a párotok/férjetek reggel menne haza?

Figyelt kérdés
Ha a kisgyereketek apja többször is megtenné,hogy reggel megy haza és nem azért,mert dolgozott? Elküldenétek?
2011. szept. 22. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kellene az a pénz amit lead havonta,akkor igen elküldeném
2011. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha előre megbeszéltük, hogy reggel jön haza, akkor semmi kifogásom ellene. Ha nem szól, és csak reggel jelenik meg, akkor néhány alkalommal elbeszélgetnék vele, ha nem segít, akkor fel is út, le is út, mert ez így senkinek nem jó.
2011. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el sem tudom képzelni. Azt teszi meg veled, amit megengedsz. nálunk már akkor is balhézok, ha egyedül kell fürdetnem! Pedig, ha nem ér haza, munka miatt nem ér haza. Erre azt mondom, szervezze úgy, hogy hazaérjen. Nem vagyok mártír, a gyerekek kettőnkéi. Arról nem is beszélve, hogy aki szereti a családját, az velük akar lenni, amikor csak lehet, nem? Kikapcsolódásra van szüksége? Mért, csak a férfinak lehetnek efféle szükségletei? A nőnek aki a négy fal között van akár csak egy kisgyerekkel egész nap, annak van szüksége a kikapcsolódásra igazán! Dolgoztam is, sokszor sokáig, mégis összehasonlíthatatlanul nagyobb meló agyilag otthon lenni a gyerekkel! Ezt be kell vele láttatni. Ha önmaga fontosabb, akkor kuka!
2011. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbeszéltük és buliban van, akkor semmit!

De olyat meg nem is csinálna,hogy mindenféle bejelentés nélkül reggel állít haza!

2011. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Aki szereti a családját az nem csinál ilyet.Én biztos hogy nem nézném el neki(az én férjem sose tenne ilyet)a pénze miatt se.Megmagyaráznám neki vagy befejezi sürgössen,vagy elhagyom.Nekem egyszerre az jutna eszembe hogy van valakije,különben hol volt egész éjszaka.Úgy meg pláne nem maradnék vele.
2011. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha megbeszélt volt akkor semmit nem szólnék ha csak úgy eltűnt akkor tuti nagy balhét csapnék. Nálunk ez ugy működik hogy amennyi szabadidő jár apának annyi jár anyának is. Igaz ő se én se járunk éjszakázni, de érdekes módon mióta ez van kevesebb a pókerparti a haverokkal. Mi úgy csinálunk mintha a gyereknevelés ugyanúgy munkahely lenne nekem napközben mint neki a melóhelye.
2011. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha előre tudom, akkor semmit. És én olyan feleség vagyok, akinek az ilyet meg lehet mondani, mert felőlem mehet bárhova, csak tudjam, hogy ne várjam haza.


Ha csak úgy bejelentés nélkül eltűnik, és csak másnap jön haza, akkor kíváncsi lennék a magyarázatra..

2011. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szó nélkül eltűnne, akkor biztos kapja olyat, hogy nem teszi a kirakatba. Autóval jár, így is féltem, hogy baja esik. Főleg, ha a telefont sem venné fel stb.

Szerencsére ez nálunk nem jellemző, a férjem szokott lelki beteg lenni, ha nem ér haza a megszokott időben. Imád minket, szeret, tisztel és van olyan stabil a házasságunk, hogy megbeszéljünk mindent és ne kelljen szó nélkül eltűnnie.

2011. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez megbeszélésre sem fér bele.

Egy apuka ne maradjon ki éjszakára, szerintem. max éjfél.

De én maradi vagyok.

2 gyerekes anyuka

2011. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ELKÜLDENÉM!!!!ezen nincs mit beszélni...sajnálom :S
2011. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!