Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném bölcsődébe íratni a...

Szeretném bölcsődébe íratni a kisfiam, mert nem beszél és azt javasolták, hogy menjen közösségbe! De itthon vagyok a kis tesóval Gyed-en és így nem írathatom be! De hallottam olyat hogy orvosi javaslattal lehet?

Figyelt kérdés
Valaki tud nekem ilyet mutatni v. hogy mi szerepeljen benne?
2012. márc. 28. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert, de ez engem is erekelne, mert 2,5 eves fiam nem beszel ezert szeretnem beiratni en is, de a kistesoval itthon vagyok. Nalatok is igy van?
2012. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szakember javasolta?
2012. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sógornőm kisfia 3,5 éves. 1 éves kora óta jár bölcsibe, és még mindig nem beszél. Vagyis beszél, de csak szavakat mond.

Szerintem a hallásával is baj van, de nem viszik dokihoz, mert "jön, ha szólnak neki, tehát tutira hallja". Közben utána néztem egy kicsit és fájdalom mentes fül probléma is okozhatja, hogy nem beszél a gyerek.

2012. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak akkor adhatod be, ha viszed az igazolást arról, hogy munkába álltál. Nem tudom merre laktok, de nagyvárosban családi napközibe beadhatod, akár heti egy-két napra is. Nálunk a családi napközi díja 2500 ft/nap, ellátással együtt, és nagyon jól szervezett keretek közt működik, kitűnő szakemberekkel, fejlesztő foglalkozásokkal.
2012. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2,5 éves a nagyobbik és itthon vagyok a kistesóval.Mi voltunk hallás vizsgálaton, szerencsére minden rendben.
2012. márc. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!