Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni crocs-szerű...

Hol tudnék venni crocs-szerű habklumpát a gyerekemnek 20-as méretben? Szegeden vagy Budapesten keresnék.

Figyelt kérdés
Köszi!

2012. márc. 30. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi tavaly a Deichmann-ban vettünk neki, az 20-as volt, idén is veszünk majd neki, én nagyon szerettem a nyáron itthon-fürdőben rajta. :-) De én olyan szandál szerűt vettem neki, nem a papucsot, de olyan is volt ott.

Ilyesmi volt: [link]

2012. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a teszveszen vettem tavaly az eredeti ár töredékért. Gondolom nem "eredeti", de összehasonlítottam az eredetivel, sem külsejében sem minőségében nem találtam eltérést. Nálunk nagyon kittyset szeretett volna a lányom a nem crocs-al már fürödtem be (szétment fél nyár alatt) megvettem volna neki az eredetit is, ha nem találom meg ezt :)

Szóval érdemes a teszveszen/vaterán körülnézni, de deichmanban és a humanicban is láttam már ilyeneket azok azért nem tűntek rossznak (én vásárban vettem anno azt ami szétment)

2012. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szintén Deichmannban vettem, 1990-ért.
2012. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pl. Kínaiban. :) Én mindig ott veszem.


De ha konkrét boltot szeretnél, Bp-en az Árpád híd pesti hídfőjénél az aluljáróban van egy cipőárus, ott fürtökben lógnak az ilyen klumpák apró méretben.

2012. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Kínaiban vettem, töredéke az eresdetinek az ára és ugyanolyan tartós.
2012. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az Örssön az Intersparban vettem tavaly a lányomnak 21est. De volt 20as is!:) (Bp.) De a Dagály fürdőben is láttam amikor ott voltunk kint. VOlt rózsaszin és kék. Ja az Europarkban is van 20as méret az Intersparban... Meg a Kőbánya alsónál lévő nagy kinaiban is láttam már..
2012. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!