Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Felicitas csomagok egységese...

A Felicitas csomagok egységesek? Mindegyikben ugyanaz van?

Figyelt kérdés
Pl a 4 hónaposban mit kaptatok?
2009. jún. 15. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont hétfőn vátottam ki:

egy tápszerminta,egy magasságmérce,egy kiskanál,vanish minta,sudocrem minta,kismama újság, babamagazin,2 HIPP-es teagranulátum. Asszem ennyi.

2009. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én kb. 1 hónapja váltottam ki,kicsit eltért az előző anyuka által leírtaktól. (enyémben Johnsons-os fürdető is volt,de mérce nem és valami kis csörgő féleséget is beledugtak)

Az eladó azt mondta az üzletben,hogy "ez most teljesen új"...

Nem tudom,mi volt a korábbiban,az is lehet,hogy régiónként változtatnak kicsit a tartalmukon.

2009. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem johnsons fürdető, vanish minta, kiskanál, kis csörgős labda, prospektusok voltak benne.

2009. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fürdető,mérce,kanál,sudocrem,vanish is volt benne,csörgö nem,és a postás hozta.
2009. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín cumi (kisfiút várunk), 2 melltartóbetét, 1 db. újszülött pelenka, 5 db. Mecsek baby tea, 1 mini kiszerelésű mellbimbó védő krém :) + reklámanyagok ezerrel...
2009. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha kiváltottam, én is jelzem, mit kaptam!
2009. jún. 16. 08:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Kiváltottam: kiskanál, Vanish minta, Sudocrem minta, Johnson's fürdető minta, chicco rágóka, Nestlé kupon (150,- Tesco-Rossmannban beváltható), 2 db magasságmérce, cumi, baba magazin, Anyák lapja, + ismertetők. Hát, elég gazdag!!
2009. jún. 16. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi a kérdésért,de ezt hol igényeltétek?

Én szülés előtt váltottam ki,de azóta semmi!

2009. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem emlékszem, de az is lehet, hogy szülés után, a kórházban kapott valamelyik csomagban volt. De ha a Felicitas oldalán igényelsz, küldenek kupont.
2009. jún. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!