Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen közkedvelt utónevek...

Milyen közkedvelt utónevek vannak mostanság?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Zorka, Borka (szerintem ezek nagyon gázok..)Lara, Lora, Lili,Zoé, Jázmin, Zétény, Hunor, Koppány,Benedek, Barnabás, Bendegúz,Bence, Áron.

Hirtelen ezek jutnak eszembe. Én ezek közül egyiket sem adnám, egyrészt mert felkapottak, másrészt szerintem nevetségessé teszi a gyerekeket. (Lehet lepontozni) De például én a Koppányt nem tudom elvonatkoztatni a történettől...Gondolom tudja mindenki miről beszélek.

2012. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

amiket az első is írt

Csenge, Levente, Marcell, Hanga

Nekem a Koppány tetszik, én ismertem egy fiút ezzel a névvel, nekem inkább ő jut az eszembe, szerintem nagyon szép név,

2012. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nimród,Hanna,Hanga,Lilien,Gréta,Boglárka,Mátyás,Benedek
2012. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Tudtam, hogy lepontoztok a véleményemért. :D

Bocsássatok meg, hogy számomra a Koppányról a felnégyelése jut eszembe meg az a barátságos kis történet ami őt övezte. :D

2012. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

A mi környékünkön a 'magyarkodás" dívik mostanság, a játszótér tele van Zselykével, Villővel, Hangával, Csengével. Sok még a Sebestyén, Zsombor, Csongor, Barna(bás), Benedek. Illetve a mostani divatnevekből is rengeteg van: Milán, Márk, Marcell, Olivér, Dominik, Zorka, Zoé, Emma, Dorina, Lilien, Laura, Noémi, Alexa, Hanna, Zsófia, Nóra.

De szerintem inkább nomrális-ám-gyakoribb/szép neve legyen, mint ritka-de-gáz, pl Csombor(!), vagy Apor - elnézést az érintettektől, a véleményem szubjektív...

2012. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én sem szeretnék olyan nevet,ami most minden gyereknek van,bár én nagyon messze élek külföldön,így semmiképp nem lesz a közelünkben még egy.Egyszerűen ötletek kellenek.Hiába nézem az utónév könyveket!

2012. ápr. 1. 01:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Leírom, nálunk melyik nevekből van több is a gyerekek között. Azért ezek között van egy csomó teljesen normális név is - szerintem, bár természetesen nekem sem mindegyik tetszik:


Dominik, Levente, Zalán, Bálint, Bence, Máté, Ádám, Ábel, Csongor, Zsombor, Milán, Marcell, Barnabás, Dániel, Dávid, Zoárd, Patrik, Kornél, András, Álmos, Áron, Mihály, Gábor, Balázs


Lili, Nóra, Villő, Petra, Hanga, Dorka, Dóra, Liza, Zóra, Lilien, Viktória, Panni, Panna, Panka, Anna, Luca, Maja, Eszter, Csenge, Zsófia, Hanna, Gréta, Hédi, Kata, Lilla, Mira, Emma, Laura, Léna


Olyan neveket nem írtam, amelyekből csak 1-et ismerek.

2012. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. ápr. 1. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Még gyakori nevek: Flóra, Dalma, Emma, Lilla, Nóra, Dóra

Levente, Gábor, Patrik, Erik

2012. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!