Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S! járt már igy valaki?

S. O. S! járt már igy valaki?

Figyelt kérdés
március 7.e ota késett a menszim 14.én 1 hét késés után csináltam tesztet halvány nagyon halvány pozi lett ugy gondoltam h akkor nem valószinü h terhes vagyok igy nem nagyon foglalkoztam vele gondoltam h ha áprilisig nem lessz semmi akkor felkeresem a nögyogyászom lényeg az h pénteken veszekedtem a párommal és begörcsöltem szombat reggelre gyenge vérzésem lett estére már olyan erös mint a rendes menszi de alvatt vér csak egy nagyon pici volt lehet h vetéltem vagy csak 3 hét késés után jött meg?! járt már igy valaki?és ha vetélésem volt akor most mit kell tennem? minden segitséget elöre is köszönök
2012. ápr. 1. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen.


második babát akartuk. nem jött meg 3 hétig én nem teszteltem, mert elsö gyereknél 6 hetesen teszteltem és az elsö idöt nagyon idegesen éltem át, így gondoltam jó darabog nem tesztelek. aztán 3 héttel késöbb erös görcsökkel megjött, rendesen véreztem. nem tudom mi volt, de örülök hogy nem teszteltem. amúgy köv hónapban megfogant a második, és az elsö trimeszterben még egy egzotikus sziegeten is nyaraltunk, semmi nem volt.


Szóval lehet elvetéltél, lehet nem. ha rendesen vérzel és ahogy szokott lenni 1 hét alatt lemegy a mensid akkor ez van. a doki sem csinál semmit, mert kitisztulsz. ha még 4 nap múlva is erös a vérzés, vagy a görcs furcsán erösebb akkor menj orvoshoz.

2012. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen gyors válaszod
2012. ápr. 1. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt hasonló. 1 hét kimaradás után rendes pozi tesztem volt. 2 hét késés után elmentem dokihoz, de nem látott semmit a méhemben, azt mondta, lehet még túl kicsi. Egyébként voltak terhes tüneteim is. 3 hét után egy zaklatott szituba keveredtem, estére görcsöltem, halvány vérzés, reggelre pedig rendesen erős lett. Azóta se tudom, mi lehetett az, még az is lehet, hogy egy méhen kívüli, ami elhalt... :S
2012. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Minél előbb keresd fel a kórház nőgyógyászati ambulanciát.Ha időbe odaérsz lehet még rajta segíteni.Magamról tudom!Azóta már 2 éves a kisfiam.
2012. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és kedves utolsó! gondolod h még él ha vanis vagy voltis baba? felhivtam a nögyogyászom ö azt mondta h valószinüleg csak hormonzavarom van vagy csak a stressz miatt késett ennyit de azért pénteken menjek be akkor tud fogadni az meg még majdnem 1 hét
2012. ápr. 1. 12:52
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én DOTE Klinikán szültem ahol valóban odafigyeltek rám!A döntés a te kezedbe van h akarod e a babát vagy sem!Hozzám több 100km-re van Debrecen.Nekem fontos volt az egészségünk.Amúgy a vetélés nagyon erős hasgörcsökkel jár!Jártas vagyok benne hidd el!

2012. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!