Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet felfogni,...

Miért nem lehet felfogni, hogy a családi minden hónap második munkanapján jön annak akinek utalják?

Figyelt kérdés
Minden hónapban több kérdést kiírnak ez ügyben,olyan nehéz ezt megjegyezni vagy nem tudnak számolni???
2012. ápr. 2. 08:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
mi a problémád? unatkozol?
2012. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Aha,alszik a gyerek :) de most komolyan:ennyire nehéz felfogni?
2012. ápr. 2. 08:53
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

Mert fontos nekik és valószínűleg ez a min. 12.200 Forint az életüket jelenti minden hónap elején.


Lehet, hogy számlát kell befizetniük vagy csak normális ételt vagy egyáltalán ÉTELT (!!) varázsolniuk az asztalra.


Örülj neki, hogy nincs ilyen problémád. Ugord át a kérdéseket és ennyi.


Engem is zavar, szerencsére nekem nem kell "remegnem" (mint ahogy egyszer írták itt) a CSP miatt.

Még sem háborodok fel minden hónap végén/elején, hogy a 826. ilyen kérdést írják ki.


Öltöztesd fel a gyereked és irány a játszótér.


Szép napunk van!

2012. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon fontos,holnapig nekem is 500 Ft-om van össz-vissz,de attól még nem lesz itt hamarabb,hogy kiírogatom kérdésbe,pláne hogy minden hónap második munkanapja nem ma van.Ehhez nem kell sok gógyi!
2012. ápr. 2. 09:00
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Már bocsánat, de ez tényleg kicsit unalmas:ezen az oldalon (ahogy az egész országban) mindenki borzasztóan szegény és a napi betevőért remeg, közben meg tele a hipermarketek parkolója, a Media markt meg az internetes fórumok. Ez kicsit olyan, mint amikor a putrikból látunk közvetítést: sírnak, hogy nem telik a napi betevőre, szinte a szemétből esznek, közben a háttérben meg ott figyel a parabola meg az autó.

Félreértés ne essék, én is tudom, mi a szegénység (megtapasztaltam), de azt is tudom, hogy az igazán szegény emberek sosem sírnak szánalomért! És nem interneteznek! Ha már internetre telik, akkor asszem nem a napi betevőért kell küzdeni, hála Istennek!

2012. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Képzeld, sajnos oxigénhiánnyal születtem és nehéz a felfogásom, erről nem én tehetek.

Örülök, hogy ez a kérdés nekked ekkora probléma.

2012. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

engem jobban zavar, ha sírnak, hogy nincs pénz, de a család minden tagja láncdohányos.

az udvarban lévő parabolaantenna és tv nem jelent semmit, lehet, hogy működésképtelenek.

Az internethozzáférés nem a jólétet képviseli.

2012. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Hát bocs, én éppen ezért kattintottam a gyakori kérdésekre, mert fogalmam sem volt mikor jön a csp.


Nem nézem napi szinten az oldalt, ezért bocsánatodért esedezem, hogy merészeltem volna megkérdezni.

De lám, megelőztél, felháborodott kérdésedben választ is adtál.

Úgyhogy köszönöm!


Egyébként kevés a pénzünk, de nem remegek miatta, még volt a számlámon némi aranytartalék.

2012. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mindig 1-én utalnak s csak 2-án van rajta.De most mivel 2-a hétfő és hétvégén nem ualnak így csak holnap lesz rajta.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
ez hülyeség, hogy mindig elsején utalnak, mert eshet elseje hétvégére is:DDDDDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!