Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet felfogni,...

Miért nem lehet felfogni, hogy a családi minden hónap második munkanapján jön annak akinek utalják?

Figyelt kérdés
Minden hónapban több kérdést kiírnak ez ügyben,olyan nehéz ezt megjegyezni vagy nem tudnak számolni???
2012. ápr. 2. 08:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

Ez a szomorú...

Gyereket úgy kellene vállalni, hogy azt segély(gyes) és mindenféle pótlék(csp) nélkül el tudja az ember tartani.


Mit csinálnának azok, akik ebből élnek és hirtelen megszüntetnék?

A gyereket nem lehet visszatenni oda, ahonnan jött.


Persze van ezer féle kifogás, megszünt mh mikor terhes lett, stb... De erre fel kell készülni tartalékkal és csak úgy beválalni azt a kisembert, ha már meg kell születnie, akkor kapjon meg mindent,

Ne a gyerek tartsa el a szülőket, hanem a szülők a gyereket...


Lehet lepontozni,de ez igy lenne reális

2012. ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
nem az a bosszantó hogy kiírják ezt a kérdés minden hónapban 13-szor, mert azt meg lehet érteni hogy valaki nem tartja fejben vagy tényleg feledékenyebb akármi... hanem az hogy van ennek az oldalnak egy olyan funkciója hogy KERESÉS!!!!!!! hamarabb megy a dolog hogy beírja hogy családi pótlék utalás vagy hasonló és ott ha megnézné. és ez még nagyon sok kérdésnél megoldást jelentene....
2012. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez az 1-e általánosságra vonatkozik.

Ha hétköznapra esik csak akkor utalnak.

És,ha mondjuk 1-e péntek?Akkor is csak 4-én hétfőn van rajta.Kár ezen vitatkozni.

2012. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

ma 09:32

Lepontozás megtörtént.

Bízzál benne, hogy te soha nem kerülsz nehéz helyzetbe.


Szegényebb a világ az által lenne, ha mindenki az anyagi helyzetének függvényében vállalna gyereket. A kevésbé jómódú, legyen még azzal is kevesebb, hogy gyereket neveljen? Uram bocsá nagyobb szeretetben, tisztességben, becsületben, mint egy jómódú, pl. te?

2012. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

sajnálom, hjogy így fogod fel és nincs igazad.

azzal, hogy elítéled azokat a szülőket, akik bevállalnak egy gyereket, mert nem rendelkeznek jósképességekkel, nagyot hibázol.

senki nem tudhatja mit hoz neki és a családtagjainak a jövő...

lehetsz te multimilliomos is, elérhet bármilyen betegség és a gyereked árván marad.

nem ritka dolog hidd el.

mi most tele vagyunk hitellel és adóssággal, de összetartóak vagyunk a férjemmel, és tudjuk ennél már csak jobb jöhet és bizakodóan nézünk a jövő elé.

jön a 3. gyerekünk és nagyon várjuk.

szeretjük egymást és mindent megteszünk, hogy jobb legyen az életünk, mint régen volt a válság elötti időben.

egészség legyen az a legfontosabb.

gondolkodj el ezen.

nem tudom, neked van e párod, gyereked, vagy csak rosszindulatból jársz ide kötekedni...

2012. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#11/15-nek számtam a feniteket
2012. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Kérdésfeltevőnek: azért teheti fel bárki ezt a kérdést ilyen gyakran, mert az az oldal neve, hogy GYAKORI KÉRDÉSEK. Ennyi "gógyival" erre rájöhettél volna;-)
2012. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Gyakorikérdések hülyéknek??? Hm????
2012. ápr. 2. 18:58
 19/21 anonim ***** válasza:
17-es vagyok: nah, gondoltam, hogy nem érted a viccet. Amúgy nem tudod,utalják ma a csépét, mer' nekem még nem jött meg?
2012. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
mélységesen szégyeld magad!
2012. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!