Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan nagyon nehéz...

Miért olyan nagyon nehéz megjegyezni egyeseknek, hogy a Családi pótlékot minden hónap első munkanapján utalják?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
azért mert ez nem így van. [link]
2011. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

miért is nem igy van?????

Amikor nem elsején hanem később utalnak akkor az azért van, mert az az ELSŐ MUNKANAP!

Tudod mi az a munkanap???? ha nem akkor olvass utána

05.02. hétfő

10.03 hétfő (1- szombat, 2- vasárnap)

11.02 kedd, mert előtte elseje ünnep


Legközelebb először tájékozódj a munkanappal kapcsolatban és utána írj!!!

2011. ápr. 1. 08:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig így van, minden hónap első munkanapján utalnak, ehhez hozzá jön a banki átfutási idő... [link]
2011. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
sorry, a munkanapot félre néztem első napnak... azért mondjuk kicsit kulturáltabb is lehetnél... hisztérika!
2011. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok hisztérika csak nem hiszem el hogy egyesek annyira rá vannak sorulva a családi pótlékra...

minden hónap 30-tól következő hónap 3-ig csak olyan kérdések vannak,hogy mikor lesz családi pótlék!

Aki ennyire rá van utalva az ne vállaljon ( annyi) gyereket

2011. ápr. 1. 09:08
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

4 gyerekem van, és bár nem írok ki ilyen kérdést(inkább megnézem), bizony mostanában nagyon várom a családit. GYED-en vagyok, és így kevesebb a bevétel. De kikérem magamnak, hogy valaki megmondja, ha hány gyereket vállalhatok.

mindenkinél bejöhet extra kiadás, ami miatt egy adott hónapban lenullázza magát. Ha nagyon zavarnak az ilyen kérdések, ugord át őket.

2011. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy hogy átutalják-e hamarabb, így is -úgy is 30-31 napig kell tudni beosztani.

Azt hittem februárban elmaradnak ezek a kérdések, mert 28 napos, de nem. Éppúgy kérdezgették.

E hónap végén a húsvéti pénztelenség lesz a téma.


Én nekem sincs sok pénzem hó végén (egy 500as van a tárcámban, a férjemnek van 400 Ftja), de arra mindig ügyelek, hogy a gyerekeknek kaja, pelenka mindig legyen hóvégén is.


Egy 2 gyermekes anyuka

2011. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen bejöhetnek néha extra kiadások, pont hogy mostanában vannak az adózási időszakok. Nincs is ezzel semmi gond...

De minden hónapban?

Akinek nem inge ne vegye magára.... Nem neked szólt a kérdés, hanem azok nak akik minden egyes hónapban nyavalyognak miatta.

2011. ápr. 1. 09:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mindig ugyanazok kérdezik? Aki rutinos, az már nem kérdez, hanem megnézi a más által feltett kérdésre a válaszokat, vagy az oldalt, ahol megvannak a dátumok. Inkább a kezdők írják ki.
2011. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

eleinte engem is zavartak a kérdések,de úgy vagyok vele mint a többi kérdéssel amit ugyan úgy ismételnek és nem nézik me mikor kiirják a kérdést hogy volt már hasonló....(pl.bilire szoktaás..stb)de aZért az oldalnak a neve,hogy Gyakori kérdések mert gyakran teszik fel:)))))

Én is várom a családit de csak azért mert kinéztünk egy tök jó ajándékot húsvétra és hétfőig van a akció.

Sajnálom tényleg azokat akik megélhetési problémák miatt várják ennyire,de azt tényleg senki ne mondja meg hogy ki hány gyereket neveljen az legyen az ő "bajuk"ha nem tudják ellátni kellő képpen.

2011. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!