Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Etetőszékben nincs öv. Lehet...

Etetőszékben nincs öv. Lehet valahol ilyet kapni és utólag rárakni?

Figyelt kérdés

Fa etetőszéket vettünk, amit át lehet alakítani kis szék, kis asztallá. Persze amikor megvettük, örültem hogy de jó így van etetőszék is meg kis szék kis asztal is. Persze akkor még az nem tűnt fel hogy nincs benne öv. Kb. két hónapja használjuk, de most nagyon hiányzik hogy be tudjam kötni a babát, mert rájött hogy kitud belőle mászni :(

Vett valaki ilyet? Hol lehet kapni, és hogy tettétek fel, hogy biztosan fogjon?


2012. ápr. 2. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! Nekünk is ugyanez volt a gondunk. az elején ilyennel oldottam meg: [link]

Lehet kapni olcsóbban is.

De nekem nagyon macerás volt, meg a hátsó csatokat sem éreztem stabilnak, biztonságosnak. Így vettünk egy IKE@-s etetőszéket 5.000.- Ft-ért.

2012. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én szeretném valami csattal megoldani inkább.
2012. ápr. 2. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet vettünk, de nekünk volt hozzá öv, külön csomagolva egy zacskóban. Nem lehet, hogy véletlenül kidobtátok, nincs már meg a doboz?

Egyébként anyósomék is vettek egy használt etetőszéket, hogy legyen náluk is, de erről hiányzott az öv. Apósom házilag szerkesztett rá övet, kis szöggel vastag redőnygurtniból csinálta a bújtatókat, a lába között is gurtni az öv rész, a derekánál pedig egy nadrágszíj.

2012. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna ehhez nem volt. Láb között van védelem, úgyhogy csinálunk rá derék övet. köszi a választ.
2012. ápr. 5. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs hozzá öv, mi is fa etetőszéket vettünk, amit később át lehet alakitani? Komolyan kimászik belőle? Nekem még nem jött rá, remélem nem is fog.
2012. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, kimászik, hónapos kora óta használja és kb két hónap alatt jutott el odáig hogy elkezdet kimászni belőle. Azért ne hagyd egyedül, biztos ami biztos. Ja és az én babám nem olyan izgága típus.
2012. ápr. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!