Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma sokat költöttem a dm-ben,...

Ma sokat költöttem a dm-ben, de elfelejtettem odaadni a pontgyüjtő kártyám, vajon jóváírják utólag?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy holnap beviszem a blokkot és megkérem őket, hogy írják fel.
2012. jan. 30. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a dm kártyaközpontját, ha megadod, melyik üzletben, mikor vásároltál, megvan a blokk is, akkor jóvá tudják írni a pontokat.

A szomszédom is így járt, gond nélkül megoldották neki. Egy próbát megér.

2012. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az üzletben nem tudják megcsinálni, szerintem is telefonálj.
2012. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos nem, én nagyon jóban vagyok már az eladókkal, 2 éve járunk heti szintem a kislányommal, és egyik alkalommal egy új, béna eladó volt, aki mindent elszúrt, és annyira felidegesedtem, hogy elfelejtettem a kártyát odaadni, ő meg új volt és nem kérte. Akkor 18 ezerért vásároltam. Nagyon mérges voltam, de már utána 5 perccel sem lehetett jóváírni:(

Én már pofátlan módon, ha sor van, mindig figyelem, hogy kinek van kártyája és kinek nincs, ha nincs, akkor már adom is a sajátomat.

2012. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben megcsinálták,aztán közzé is tették,hogy utólag nem irnak jóvá pontokat.
2012. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Régebben utólag is lehetett, de most már nem - szerintem.

Utolsó előtti válaszoló: én is gondoltam már, hogy ha nincs valakinek, mikor már sorban állok, odaadom az enyémet, de eddig nem mertem. Nem veszi rossz néven a vásárló? Simán odaadhatom?

2012. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok?

Hmmm, vajon miért lettem lepontozva?

Utolsónak: egyszer megkérdeztem, mert pont előttem állt a fizető, hogy szabad e odaadnom? A pénztárostól kérdeztem, ő pedig azt mondta, hogy ezt ne tőle kérdezzem, hanem a vásárlótól. Ha a vásárló megengedi, de kasszásként nincs beleszólása. Természetesen megengedte:)

Azóta úgy csinálom, hogy felváltva nézek az eladóra és a vásárlóra, szerencsére engedni szokták, én pedig a pontokkal veszem a pelust és a tápszert, nekem jó, ha sok gyűlik össze, nem mindegy, hogy majdnem féláron jutok hozzájuk.

Én azon az elven vagyok, hogy élelmeseké a világ. Ha megkérdezem, max. azt mondják, hogy nem, akkor sem vesztek semmit, de ha meg sem kérdezem...szerintem ezzel nem ártok senkinek.

2012. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: köszönöm a tippet! Ezentúl bepróbálkozom én is, jól jönnek a pontok.

(Én nyomattam a zöld pacsit!:)

2012. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok megint!

Ja, eszembe jutott, esetleg ha "az új, béna eladó" miatt lettem lepontozva, magyarázatként:

3 hónap alatt kipenderítették a hölgy szűrét, mert annyira hozzá nem értő és negatív hozzáállású volt. Én kétszeresen elbuktam azt a bizonyos 18 ezret, nem kaptam pontokat és rosszul állította ki az egészségbiztosítási számlát, így nem kaptuk vissza az összeget, már javítani sem lehetett:( Se pont, se pénz:(((

Legalább ezzel megtanultam, hogy nagyon oda kell figyelni, az első pillanattól kezdve, mert sokat veszíthetünk.

2012. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Ne keresd az értelmét a lepontozásoknak...régen nem arról van szó, hogy hasznos-e a tanácsod avagy nem, hanem, hogy szimpinek tűnsz-e a többieknek. Mivel te élelmes vagy így azok akiknek nem jutott eszébe a kártyás trükk mérgesek rád :D
2012. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!