Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után savanyú lett a...

Szülés után savanyú lett a mellbimbó "íze"?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem, a lányom 3 hetes korától tápszert kap. A párommal ma elég komolyan elbeszélgettünk, és futólag megemlítette, hogy a szülésem óta olyan "savanykás a mellbimbóm íze". A szülés előtt - állítása szerint - nem tapasztalt ilyet.

Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lehet ennek az oka, és mit lehet tenni ellene?

(Tisztálkodás hiánya kizárva, közvetlenül tusolás után is ilyennek érzi.)


2012. ápr. 3. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól, hogy tápszert kap lehet, hogy melled minimális mennyiségű tejet termel és ennek érzi az ízét. A párom szerint is a terhességek után olyan édesen savanykás volt a mellbimbó egy darabig. Ha megnyomod egyébként jön belőle valami?

Nem hiszem, hogy tudsz ellene tenni valamit, idővel biztos elmúlik.

2012. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem jön belőle semmi nyomkodásra sem. *vállat von* Remélem, elmúlik - nekem nem okoz problémát, csak a páromat zavarja. :S

2012. ápr. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!