Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azokat az anyukákat kérdezném,...

Azokat az anyukákat kérdezném, akik savanyú szájízzel mentek szülni a munkahelyükről, mert ott rossz szemmel nézték a terhességük tényét. Ha Gyed alatt vállaltátok a 2. babát, informáltátok a munkahelyet erről a 2. terhesség közben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam eléggé kiakadtak a kollégák. Sokan jöttek, hogy vetessem el, mert túl fiatal vagyok még (22 évesen) egy babához. Aztán mikor megtudták, hogy 7 hónapig próbálkoztunk mire végre sikerült, akkor még jobban, hogy hogy lehetünk ilyen felelőtlenek, hogy ilyen fiatalon gyereket vállalunk. Pedig házas vagyok, saját lakásom van, nem értem én ezt. És igen, azóta várjuk a második babát és szóltam bent, hogy ne várjanak vissza még. De mire visszamennék, addigra már nem lesz érdekes a dolog, mert meglesz a második diplomám és nézek egy jobban fizető állást.
2009. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem annyira "várnak" vissza, hogy arról is elfelejtettek szólni, hogy elköltözött a cég egy másik irodaházba....Köszönöm válaszod.
2009. jún. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!