Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvileg holnap jön meg de...

Elvileg holnap jön meg de lassan egy hete folyamatosan savanyú uborka levet iszok reggel felkelés után meg úgy egész nap kivánom is mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A múlt hónapban egy egész tonnányi édességet ettem meg, utoljára terhesen ettem ennyit, azt hittem terhes vagyok (csak megszakításos módon "védekezünk", elvileg nyárra tervezzük a tesót, de semmi gond nem lenne, ha előbb jönne). Aztán végül megjött, még el is szomorodtam kicsit.:)

Szóval, ha nem jön meg tesztelj, az a tuti, a kívánósság önmagában kevés bármilyen következtetést levonni!

Üdv

2009. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem maga a cicim érzékeny hanem csak a bimbó és a környéke kicsit! fáradt vagyok meg ilyenek
2009. dec. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!