Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnám letölteni az...

Hol tudnám letölteni az árvaellátáshoz szükséges nyomtatványt? És mit kell csatolnom hozzá?

Figyelt kérdés
Az árvaellátáshoz szükséges nyomtatványt szeretném letölteni, de csak az 1997-es évi nyomtatványt találtam meg a honlapon. Az nem hiszem hogy jó lesz...Tudja esetleg valaki hogy honnan tudnám letölteni és hogy milyen papírokat kell csatolni hozzá?

2012. ápr. 3. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én beírtam a gugliba, hogy iskola látogatási igazolás árvaellátáshoz, és ezt töltettem ki az intézmennyel. Én már 18. éve vagyok árva, mióta magamnak kell csinálnom így csinálom. Magához a formanyomtatványhoz semmi más igazolás nem kell. Csak a megfelelő részeket beikszelni, aláírni és az intézménnyel kitöltetni.
2012. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én még most először szeretném igényelni. Akkor is kell az iskolától ez az igazolás? Mert a halotti bizonyítvány tudom hogy kell, de először kellene valami nyomtatvány is.
2012. ápr. 3. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha először igényeled akkor jobb ha bemész a területi nyufigba, ott minden felmerülő kérdést megválaszolnak. Vagy itt a számuk: [link]

A zöld számot kell hívni. Segítenek. Jobban jársz velük, mint egy anonim oldallal. De ha iskolás korúak a gyermek(ek) akkor kelleni fog az iskola látogatási. Ezt tudsz bent is kérni.

2012. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem nyugdíjas halála esetén az igénylő lakóhelye szerint illetékes regionális nyugdíjbiztosítási igazgatóságnál kell kérelmezni az árvaellátás megállapítását."

Még mindig én. Csak be kellesz menned a nyufigba.

[link]

2012. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!