Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Stokke xplory babakocsi...

Stokke xplory babakocsi mennyibe kerül? És ahhoz csatlakoztatható babahordozó?

Figyelt kérdés
Képet sokat találok meg leírást is, de árat sehol...! És csak ülő és mózes van hozzá? vagy csatlakoztatni nem lehet valahogy a hordozót?
2009. jún. 16. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Brendon áruházban nézd meg,a neten fenn vannak az árak is.Ma néztem meg,a legolcsóbb 234 ezer ft,a drágább(a szín miatt)279 ezer ft.Úgy láttam a mózes külön van,talán 60-70 ezer körül,de ez nem biztos(mármint az nem biztos,h külön kell megvenni,de úgy tűnt).Szval nem olcsó.
2009. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg vaterán is (nem csak használtan, hanem újonan is árulni szokták), van, hogy feléért meg lehet szerezni. Bár még úgy is nagyon drága nekem sajnos :S

Na meg is néztem, vaterán most nincs, teszveszen ezt az egyet találtam [link]

2009. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyi, hogy hordozó gyárilag nincs hozzá, de lehet hozzá csatlakoztatni a legtöbb fajtát. Viszont gyakorlatilag fölösleges, mert amíg nagyon pici a baba, addig jó neki a mózes, utána pedig az ülő részében is lehet, azt is el lehet szinte fektetni, és úgy van benne, mint a hordozóban olyankor.
2009. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tESZEST NÉZTEM ÉN IS, de a brendonban nem. :) Nekem mindenképpen kell hozzá mózes, mert a lányom oviba jár, és emeleten van az ő csoportjuk, és ha a picurral viszem, akkor a babakocsit lent hagyom, és leveszem róla a hordozót, és abba viszem fel. A földre mégsem tehetem le addig még öltöztetem a nagyobikat. :) A babakocsit nem vihetem magammal azért oda fel magam miatt el sem bírnám, és ezért kellene. v:)
2009. jún. 17. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!