Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mózeskosaras babakocsi ahol a...

Mózeskosaras babakocsi ahol a mózes külön csatlakoztatható a vázra, mennyi idős korig használható?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy fél éves korig, ez igaz? Akinek van meddig használta?
2010. okt. 26. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem eleve nem kellett volna, de hát utólag már könnyen okos az ember... Kisfiam csak 7 hetes koráig viselte el, utána már bébihordóval jártunk sétálni. Úgyhogy nekem elég lett volna csak egy téliesíthető, sporttá átalakítható, teljesen vízszintesre dönthető babakocsi.

Egyébként egyrészt addig tudod használni, amíg a baba belefér, másrészt meg addig, amíg nem ül stabilan, mert utána úgyis váltasz sport részre.

2010. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most vagyunk 15 hetesek, még azt használjuk. 10kg-ig írja a mienk. A gerince miatt szeretném még 1-2 hónapot használni.

Mondjuk a babám, amint elindulunk rögtön elalszik, így a babahordozó(kagylós)rész szerintem nem lenne neki annyira kényelmes.

2010. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kb fél éves koráig használtuk,utána már azért nem mert folyton felült benne,ugyhogy mózes helyett rátettem a sportrészt.
2010. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mózeskosár 6 hónapos korig ajánlott, nálunk így is volt, addigra kinőtte a lányom, akkor tettük át a sport részt. Hordozóba a gerince miatt csak autóban ül, máshol nem.
2010. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos és még azt használjuk!Majd 6 hónapos kora körül váltunk a sportra!És igen igaz,hogy kb.csak addig tudod használni,mert utána már nem nagyon marad meg benne!Kíváncsi a világra:)))Néha már most is bajban vagyok,olyankor a bébihordóba teszem és azt teszem fel a vázra!Abból szétlát!De ha látom,hogy nagyon álmos,vagy hideg van akkor mózes!Abban jobban védve van!
2010. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ameddig belefér a babád az én lányom 3 és fél hónapos de szerintem 4 hónapos kora után már nagyon nem fog beleférni... Így elég érdekes lenne 6 hónapos koráig használni már majdnem végig éri olyan 5 cm van a lábánál.
2010. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hat hónapos koráig abba tettem. Annyi extra volt a miénkben, h meg lehetett emelni a támláját max 45 fokos szögben, így az utolsó hetekben nézelődhetett, ha nem aludt. De hat hónaposan már egyrészt nagyon kjiváncsi volt, és mindig nézelődni akart, másrészt izgága is volt, és a mózesben nem volt biztonsági öv, így akkor váltottunk sportrészre és előrefelé nézelődhetett. Egyébként még kényelmesen elfért volna benne, pedig nem kicsi baba.
2010. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, nagyon rendesek vagytok!
2010. okt. 26. 09:16
 9/10 anonim ***** válasza:

picikém 5hós lesz, és már alig fér bele, talán fél éves koráig kihúzzuk.

bár érdekes volt az első hónapban szeretett benne lenni, a második hónapban csak a hordózóba, és 3.hónapjára visszaszokott a mózesba.... :-)

2010. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon hasznos volt, kinéztem egy kocsit, de akkor így már nem érdekes, 5 hónaposak vagyunk . Nekem is "gyanús "volt már,örülök, hogy megkérdeztem.:-), köszi
2010. okt. 26. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!