Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden rossz indulat nélkül...

Minden rossz indulat nélkül kérdezem, mi vezet benneteket amikor négernek, romának, vagy románnak szültök gyereket magyar lányok!?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 19:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
40%
Csillagos ötös kérdés,amit soha nem fogok én se megérteni.Ne legyünk álszentek,én utálom az összes ilyen ingyenélő népséget.
2012. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
64%
Ki az ingyenélő. Te tisztában vagy például az amerikai történelemmel, mert ha kicsit ismernéd, talán lenne valami fogalmad is a dolgokról.Kicsit unalmas már, hogy ezért is kritizálnak valakit, mert szabadon választ párt. Nagyon meg lehettek savanyodva, ha ezért valakire fintorogtok. Csak sajnálni tudlak titeket.
2012. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
69%
A szerelem, gondolom. Az EMBER nem a bőrszín alapjánválaszt társat, hanem érzelmek alapján. A RASSZISTÁKKAL már más a helyzet.....
2012. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
78%
Talán mert ő a férjem? Engem a magyar apa hagyott cserben a gyerekeivel együtt...
2012. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként drága kérdező és drága rasszisták, képzeljétek el, a külföldiek közül sokan (pláne Nyugaton) a magyarokat és a románokat egy lapon emlegetik....a cigányokkal is, megjegyzem. Ne legyetek eltelve magatokkal, mert ha látna titeket egy külföldi a saját nemzete képviselőjével, megkérdezné, hogy miért egy ret.kes magyarral van együtt......szóval szálljatok le a magas lóról és gondolkodjatok el azon, hogy a bőrszín önmagában nem számít, csak az, hogy ki van mögötte....ugyanis bizonyos nemzeteknek kedves kérdező, TE sem vagy különb mint egy cigány.
2012. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
74%
22-es: na pont nem az amerikaiakra gondoltam,hanem a romákra...csodálom,hogy nem jöttél rá...
2012. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
74%
De itt nem csak a romákról volt szó. Egyébként ha nem látod, hogy nem véletlenül élnek ilyen módon, hanem mert a politikának egy jó báb, akkor te is vak vagy, mi is tehetünk róla, hogy ilyenek.
2012. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Üdvözletem mindenkinek!

Olvasgatva a válaszokat nagyon úgy tűnik, hogy sokan félreértették a kérdést! Azonban abban tökéletesen igazatok van, hogy én konzervatív szemléletű vagyok! Ebben szocializálódtam, ebben nevelkedtem én erre vagyok büszke! Arra, hogy a felmenőim fehér magyar német és cseh emberek. Azonban a rokonságban is van olyan aki romával és afroamerikaival házasodott, így a rokonságba ilyen nemzetiségűek is kerültek! Nagy ügy! :) Engem történetesen az érdekelne, hogy a ti értékrendetekben milyen helyen mozog az, hogy a párotok felé tűztök ki kritériumokat-e vagy nem (ilyen jellegű) . Annyit még hozzá tennék gyorsan, édesanyámék hárman vannak testvérek plusz egy féltestvér aki roma származású félig. A másik két testvér közül az egyik egy néger amcsi katonával, a másik pedig kétszer is egy félig roma asszonnyal kötött párkapcsolatot.... Én ezt a dolgot elítélem, már csak azért is mert az illetékes dédszüleim is "furcsa" szemmel néztek erre a dolgokra.... Apám és anyám fehér ember, magyarok, ugyanezen a véleményem voltak ők is de nem rasszisták ahogy én sem, csupán nem értem és elítélem ezt a dolgot!

2012. ápr. 5. 21:19
 29/44 anonim ***** válasza:
60%

Utálom azt a szót, hogy "fehér emberek".

En is konzervativ vagyok és magyar, de ne tegyünk már különbséget a bõrszin miatt!

Az embert keresd mindenkiben, és nagyon szeretném làtni, hogy te hogyan nézel ki, lehet, hogy egy néger nõ nem cserélne veled!már bocsi

2012. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy rasszista, de elítéled hogy egy fehér ember egy nem fehérrel köti össze az életét.

Wikipédia: A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.

Ha a wikipédia szavait jól értelmezem, te rasszista vagy.

2012. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!