Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fősulira járok, férjem egyetem...

Fősulira járok, férjem egyetemre. Terhes vagyok. Milen támogatást igényelhetünk? Volt már valaki itt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
a baba születése után egyszeri anyasági 64125ft , havonta gyes 25600+12200csp
2012. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is fősulis vagyok nappalin, 17 hetes kismama, utánanéztem.

Semmilyen támogatást nem kapsz azon kívül, amit akkor kapnál, ha dolgozna a párod. Gyest kapsz, családi pótlékot, és ha folytatod a fősulit nappalin azokat amit ott eddig is kaptál.

2012. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lakhatási támogatást esetleg igényelhettek az önkormányzatnál.
2012. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alanyi jogon járókon kívül(GYES, csp.) igényeljetek lakásfenntartási támogatást(ezt valamelyik közüzemi számlára utalja az önk. nekünk pl, a távhőre), rendszeres gyermekvédelmit(ez nem sok pénz, pár ezer forint évente de a kevés is valami, ezen kívül ha netán bölcsibe menne majd a kicsi, ott is kevesebb térítési díjat kell majd fizetni).
2012. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!