Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit szoktatok...

Anyukák, ti mit szoktatok csinálni a babaruhákkal, amik már nem kellenek vagy kicsit viseletesebbek, hova / kinek adjátok őket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 06:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a jobbakat gyűjtöm a barátnőmnek.

Ami nagyon gáz, kidobom. A többit meg leteszem a kukához, sajnos egyre többen kukáznak, remélem jó helyre kerülnek.

2012. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ami normálisabb/szebb, az megy a családba/ismerősöknek tovább. ami kicsit viseltesebb, vagy divatjamúlt de még használható, tehát nem szakadt agyonnyúlt stb, az megy adományba. amit meg nem adnék oda senkinek jó szívvel, az megy a kuka mellé (gyakran látom viszont a helyi kissebbségen - ők úgy öltözködnek, hogy addig viselnek egy ruhát, míg annyira mocskos és szakadt lesz, hogy egyszerűen elégetik. Nem mosnak és nem javítgatnak meg semmit. Úgy szakadtan vagy kifeselve hordják míg le nem "rohad" róluk :(... hát ez van. Ezért ami még "menthető" másnak, azt inkább nem teszem ki a kukához. Bár van egy család, azok jobbravalóak, az udvaruk is tiszta rendes, meg ők maguk is, nekik szoktam adni ezt-azt, gyerek- meg felnőttruhákat is. Ők megbecsülik amijük van - nem is állnak velük szóba a többiek :S)
2012. ápr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kitettem a kapu elé. Fel óránál tovább sosem voltak kint a szatyrok. De ez csak azokra vonatkozik, amiket mar nem vesz be a bizomanyiban a csaj.
2012. ápr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
teszveszen eladom a jobbakat. a viseletesebbeket pedig befogom takarítórongynak vagy egyszerűen kidobom.
2012. ápr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ágyneműtartóban tárolom, várja a következő kis "gazdáját". Nővéreméknek van félre téve, hátha lassan sikerül a baba.

De már gondolkoztam rajta, hogy eladok párat, mert lassan nem tudom lecsukni tőlük az ágyat. :)

2012. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs szíved kidobni tedd fel a tesz-veszre 1 ft-ért!Valami rászoruló csak elviszi.
2012. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is eladom a jobbakat, a divatjamúltat, foltosat pedig bezsákolom és ha tele a zsák, beöntöm a nagyáruházak melletti ruhagyűjtő konténerekbe. Oda viszem a rengeteg plüssállatot is, a felnőttruhát és a cipőket is. A fűzőjüket alaposan összecsomózom, a két részes dolgokat is egymáshoz kötöm, pl pizsamát, hogy ne vesszenek el.

Fogalmam sincs, hogy onnan hová kerülnek a ruhák, annyira kíváncsi lennék, hogy érdemes e odavinni, mert néha azt hiszem, hogy túl sok energiát fordítok erre.

2012. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Védőnéninknek odaadom, ami már nem fog kelleni, ő tudja, kinek van rá szüksége és meg is becsülik.
2012. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amik jók és esetleg a kicsit viseltesebbeket is eladom börzén, persze lehet az árán látni, hogy melyik milyen. Ami nagyon gáz, az megy a kuka mellé.
2012. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is sokat teszek a kuka mellé. Ami szép, azokat félreteszem. Még nem döntöttük el, hogy lesz-e 3. baba vagy sem, de ha nem, akkor eladom őket börzén. Az öcsém még fiatal, divatjamúltak lesznek, mire neki is lesz gyereke, a családban pedig nem nagyon várható baba, akinek szüksége lenne rá. Unokatestvérék épp babát várnak, de jól állnak anyagilag, nem akarom őket használt babaruhákkal "megsérteni", és különben is 2. babájuk lesz.
2012. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!