Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne piacozni használt babaruhákkal és egyéb kellékekkel? Tudtok nekem olyan Budapesthez közeli vidéki falukat, városokat ahova érdemes lenne menni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem rakod fel a tesz-veszre vagy a vaterára?Mondjuk kell utána jutalékot fizetni,de legalább megspórolod az utiköltséget.
2010. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem vaterán vannak fent, illetve kitettem papírokat a bolthoz gyerekorvoshoz, hogy eladó ruhák vannak.
2010. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.Én is gondolkodtam rajta,ha nem lenne más lehetőségem.

Nem tudom,hogy Nógrád megye mennyire számít neked közelinek,de itt szoktak turisak faluról-falura járni.Hozzánk pl hétfőn-szerdán-és pénteken járnak.És ha már turiról van szó akkor bizony a gyerekruha jó üzlet.

(Már ha nem a sajátodat akarod így értékesíteni,hanem rendszeresen ezzel akarsz foglalkozni.)

Én és a környezetemben más anyuka sem szokott a vaterán vásárolni.Szívesebben megnézzük a turi kínálatát,hiszen azt a saját szemünkkel látjuk.De a lényeg a rendszeresség,hogy mindig megtalálhatóak legyenek a piacon,amikor vásárolni szeretnénk...

2010. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Én sokat vásárolok piacon turisnál, az ismerőseim is. A lényeg, hogy jó minőségű termékek legyenek jó áron. Pl. ha egy használt etetőszéket akar vki eladni 2-3 ezer forinttal olcsóbban, mint az új, akkor biztosan nem veszem meg, inkább veszek újat.

Érden van elég nagy piac szombatonként, oda érdemes lenne. Van egy turis, aki árul babacuccokat is, de elég gyér a felhozatal.

2010. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!