Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák babaruhákkal kapcsolat...

Anyukák babaruhákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vettem már egy pár ruhácskát a születendő kisfiamnak, de tegnap kaptunk 5 pempörszös doboz ruhát kb 1 éve korig. Olyan sok egyforma méretü badi és tipegő van benne.

Azt szertném kérdezni, hogy hány darab kell szerintetek az első mérettöl kezdődően? Majd ezeket vissza kell adni. Szerintem nem kell egy méretböl 50? De mennyi az ideális? A többit félre teszem majd.



2011. nov. 21. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy méretből 10 db. bőven elég, még így télen is mikor nehezebben szárogat az ember - lehet valaki ezt is sokallja, de nekem sokat bukott a kislányom, így volt, hogy naponta 3szor öltöztünk...
2011. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, szóval 10 póló, 10 rugdalózó, ilyesmi?

De zokniból kell több?

Úristen ez milyen jó kérdés!

2011. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is ugy gondoltam, hogy 10 vagy max 15 db, mindegyik méretböl. Azért mosni is kell majd szerintem. Még csak 24 hetes vagyok , márc. közepére vagyok kiírva. Nem birom megállni, hogy ne a babaruhákkal foglalatoskodjam.

Rengeteg ruhácskát kaptunk, de nem lesz mind üzembe, az nagyon sok lenne.

2011. nov. 21. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, 15 körül kb elég, azt azért kalkuláld bele, hogy ha pl bukós a baba, akkor lehet egy nap akár 6-8 alkalommal is át kell öltöztetned, vagy pl ha a kaka kijön. Kisebb nagyobb balesetek nálunk is előfordultak, ha elmentünk nagyszülőkhöz úgy számoltam, hogy egy nap három váltás. Négy nappal tekintve az máris 12 db rugi, body vagy egyéb :) évszaktól függően. Persze ott nem álltam neki mosogatni.
2011. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Sokat segitettél! Végül is van miböl válogatnom!

2011. nov. 21. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, hogy nekem 10-15 rend ruha volt minden méretből. De ha tetszenek a kisruhák, ne hagyd a dobozban csak azért, mert nem kell ennyi! Kezdőméretből (50-56) 15-18 rend ruhát számoltam össze neki. Sokat is bukott. Zoknit te tudod, nyilván lábas rugihoz nem kell, nekünk volt 2-3 lábatlan rugija, és most a kistesónak ehhez kb. 5-6 pár zokni van eltéve

1 gyerekes, 35 hetes km

2011. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

köszi, nekem fogalmam sincs, mit kell majd vegyek :D

de még ráérek kiművelődni :)

2011. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Minden olyan kis badyt meg rugdalózot kivettem ami nem tul bojhos és el nyulva sincsen. 16 bad van az 56-os méretböl és 18 rugdalózó. A 62 és 68-bol is kb ennyi. De gondolom majd fogunk ujjat is kapni. Elég nagy a család ha mindenki jön látogatni azért gondolom kapunk majd runát is. Pici nadrágokat meg a hosszu ujju pólókat szerintetek fogom tudni használni pici korában?

Szerintem a hosszu ujju bady jobb arra meg ugy is rugit kell adni , akkor felesleges a hosszu ujju poló nem?

Az is elég sok van a dobozban.

2011. nov. 21. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!