Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortuszom volt 1hete. Tervezt...

Sharon22 kérdése:

Abortuszom volt 1hete. Terveztük a babát, fél évre mikor sikerült, a párom úgy döntött h vetessük el. Átvágva érzem magam, és bánom, h a kisbabámat elvették, pedig nagyon vártam, nem is értem h hagyhattam. Mindennap visszasírom, Ti elhagynátok érte?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nem neki kellett kikapartatnia magát. Nem igaz már, hogy terveztétek, aztán ő meg meggondolja magát, ha összejön.
2012. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom.

És az miatt mondanám azt hogy igne,hogy a párod úgy döntött,hogy vetessétek el.Ennek nem közös döntésnek kellene lennie? Mivel indokolta,hogy ennyire meggondolta magát? Ő is akarta,várta?

2012. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
91%
már ne haragudj de miért vagy ezzel az emberrel??
2012. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
88%
Én is elhagynám.Nagyon rosszul esne a viselkedése.
2012. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
67%
én a hapsit dobtam volna, és a babát tartottam volna meg. miért ő döntött abban, hogy elvetesd azt, ami benned növekszik?? komolyan mondom, ez a kategória tele van bolond nőkkel... abba belegondoltál, hogy lehetséges hogy már nem is lehet ezután gyereked?
2012. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
91%

Elhagynám. Úgyse tudnék vele boldog lenni soha, mindig erre emlékeztetne. És nem is bíznék meg benne ezután.

Valószínűleg oka volt, hogy így döntött, gondolom már nem biztos benne, hogy te vagy az igazi és veled akar családot. Akkor meg minek? Ki akarod várni, míg talál mást és elhagy? Vagy ha nem hagy el, megbarátkozol a gondolattal, hogy lehet azért nem, mert egyszerűen nem talált jobbat?

2012. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
83%
ezek után már hiába akarnád nem lesz olyan a kapcsolatotok mint elötte volt. Szerintem már tudod h el fogod hagyni
2012. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Nem akartam belemenni,az utolsó percig sirtam,és szinte vártam, hogy sasjnálatból meggondolja magát..hiába, azzal indokolta, anyagiak, pedig, hitel mentes lakásunk van, és autónk, neki van munkahelye, nekem nincs, és ő még jól is keres,csak tisztában vagyok már az anyagiakkal én is, nem tudom miért akarta rám beszélni azt amit látok, hiszen ebbe élek..annyira fáj és rossz :(
2012. ápr. 12. 19:04
 9/61 anonim ***** válasza:
77%

Logikusan: milyen jövőtök lehet? Ezután ha majd azt mondja, gyereket akar, hinni fogsz neki?


Érzelmileg: egy ilyen gerinctelen, szemét gyáva alakot tökön is rúgnék, mielőtt elhagynám, had fájjon neki is.

2012. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
most már úgyis mindegy, előtte kellett volna gondolkodni. marhára szerethet téged ez a pasi...
2012. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!