Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mi (k) az (ok) a...

Pasik, mi (k) az (ok) a probléma, ami miatt elhagynátok/elhagytátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Pl. megcsalás, stb.

Korral együtt! Köszönöm!


2011. jún. 19. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanazért maiért egy nő is elhagyna egy férfit.

A megcsalás a lista élén van.

2011. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%

megcsalás.

ha nem tetszik a viselkedése és nem akar változtatni magán.

vagy hogy nem látja be, kb ugyan az.


Ha le vesszi a eljegyzési gyürünket, mikor munkahelyére megy, vagy családjához.


Ha nem meséli el családjának hogy elvagyunk jegyezve.


jó, ezek ellég durva példák.


Ha ordítózó, hisztizö tipus, példáúl fel húza magát fölösleges dolgok miatt.

Ha zsigori, mindig pénzröl beszél, hogy ki mit fizetett.

Ha nem egy jó vendéglátó. Nem hívja meg a vendégeket ellég jól. Meg még fojtathatnám

2011. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Azért elhagynád a bnődet mert nem jó vendéglátó??????????? te úr isten -.-

Én nő vagyok az igaz, de nálam a megcsalás és a verés egy helyen van. (verés alatt értek egyetlen pofont is) Ezek miatt természetesen lapát azonnal.

21/N

2011. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%

Nálam nincs a lista élén a megcsalás. Ugyanis az legalább annyira a másik hibája is, mint azé, aki megcsal. A megcsalás inkább csak tünet - azt érdemes megvizsgálni, hogy minek a tünete. (Lehet pl. az, hogy már nem figyelek oda rá úgy, mint az elején, mert már "megvan", már az "enyém", és most már természetes, hogy velem van. Na ez alapvető hiba, szinte mindenki belesétál, én is... De lehet pl. durva szexuális étvágykülönbség is, sajnos ekkor valószínűleg menthetetlen a (hagyományos értelemben vett, tehát nem nyitott) kapcsolat.)


Leginkább azért hagynék (és hagytam egyszer-kétszer ténylegesen) ott valakit, ha kiderül, hogy alapvető értékrendbeli eltérés van közöttünk, tehát nem vagyunk képesek ugyanazt a hajót ugyanarra vezetni.


38 vagyok és F.

2011. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Én pl. a nekem parancsolni akaró embereket nem szeretem, úgy általánosságban sem, párkapcsolatban meg főleg.

A másik ilyen a hiszti, nagyon idegesítő, amikor a barátnő elkezd durcáskodni és semmi sem jó neki, csak azért, mert pl. a hétvége nem úgy alakult ahogy elképzelte.

Harmadik talán a pénz, ha csak az a lényeg hogy mennyi van a borítékban amit kapok, én meg nem is számítok, az biztos hogy a kapcsolat végét jelenti. Fontos a pénz, de azért nem mindenek felett.

A megcsalás kicsit más tészta, ha mondjuk minden tekintetben megfelelően teljesít valaki, akkor valószínűleg nem fogja megcsalni a párja, szóval kettőn áll a vásár. Engem csalt már meg barátnő, azért mert túl keveset voltam vele, ő pedig több figyelmet akart, úgyhogy elkezdte máshol keresni. Persze miután bevallotta nem tartott sokáig a kapcsolat, de legalább valamennyit tanultam belőle.

25F

2011. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
JaJa, ilyen virítsd-a-lét kapcsolatom nekem is volt, gyakorlatilag a családjára dolgoztam. Ez nagyon válóok nálam is, és a megcsalásban is egyetértek: nem jó, nem alap, viszont roppant tanulságos annak, akit megcsaltak (ha hajlandó gondolkodni a miért-en).
2011. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha alig vagyok 20 éves és már a gyereken jár az esze.
2011. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%

Ha aljas módon átver és kihasznál.


Én még azt is megértem, ha lefexik valakivel mert nincs pénzünka megélhetésre, sőt én is bármit bevállalnék csak pasikra ugye nincs igény még meleg téren se nagyon.

2011. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás, vagy ha már nem szeret. Más okot (ordítozós, hisztis) nem írok, mert akkor ha ilyen lenne, alapból nem járnék vele, nem szerettem volna belé. Tehát megcsalás, illetve ha már nem szeret. Ha nem szeret, azt megérteném, és békében válnánk el, viszont ha megcsalna, nem tudom mit tennék. Párszor elgondolkoztam már ezen, tudnék uralkodni magamon az biztos, mert nagy az önuralmam, de lehet elengedném magam, direkt, és elzavarnám a házból.

21/F

2011. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A hisztivel és a féltékenységgel hogy álltok?

Szakító ok?

2011. jún. 19. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!