Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ilyen anyuka, apuka? És...

Van ilyen anyuka, apuka? És ha igen, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Olyan, akinek az anyagi helyzete nem túl jó, a gyerekének nem vesz sok dolgot, de a gyereke unokatestvéreit meg elhalmozza ajándékokkal?
2012. ápr. 14. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Normalis esetben nincs, mert nem lehetnek fontosabbak mint a sajat gyerekei! lehet valakinek igy akar bizonyitani vagy nem tudom!
2012. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha a saját gyerekének nem vesz sok mindent, akkor ne játssza az agyát mások előtt.
2012. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ismersz ilyet, akkor van
2012. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen a családban.A férjem nagymamája volt ilyen.A nagypapa meghalt a háborúban egy fiuk született,az apósom.Anyósomtól tudom hogy az ő anyósa igen furán viselkedett az egy szem fiával és a családjával.Főleg az unokatestvérrel(aki lány volt).Össze-vissza vásárolt neki,sőt volt még testvére azoknak meg a tojástól kezdve ami a kertbe termett minden elosztogatott.Együtt éltek a mama,apósomék a két gyerek,köztük az én férjem.Tehát elvileg minden közös volt,sőt a kertben ő semmit nem csinált.Jöttek is a rokonok minden héten és vittek amit tudtak.Még olyat is amit anyósom pénzért vett hogy legyen a 2 gyereknek.Aztán a mama beteg lett,hirtelen megszűntek a látogatások.Az apósom ugyan ilyen lett sajnos,miután anyósom meghalt(ő visszafogta)Az hogy miért csinálják az ilyen emberek nem tudom.
2012. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!