Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így is lehet élvezni, hogy...

Így is lehet élvezni, hogy apuka, anyuka és másfél éves gyerkőc megy nyaralni minden nagyszülői segítség nélkül egy hétre valahova?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
ha otthon élvezitek, akkor ott is fogjátok.
2012. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne nagyszülői segítség? :) Hogyne lehetne élvezni!
2012. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hónapos a lányom, biztos már idén elmegyünk valahová pár napra :-) Nagyon fogjuk élvezni :-)
2012. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az is pihenés lenne, hogy egy hétig nem kell takarítani, főzni, csak hármasban lennénk. Amikor kedvünk van, mehetünk bárhová, ha megéhezünk, eszünk...

Persze, kettesben így nem lehet maradni, de azt majd később...

2012. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekünk párommal úgy szokott lenni, hogy elmegyünk kettesben, egy nagyobb nyaralásra és 2,5 éves kislányommal hármasban egy átlagos pihenésre valami Magyarországhoz közeli helyen. Én lányommal is nagyon élvezem a nyaralást, jó nézni, hogy neki is mennyire tetszik...

Bár 3 hónapja bővült a család a kis tesóval, így jövőre már négyen megyünk nyaralni :) Jó pihenést nektek!

2012. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen a gyerkőc, milyen a kapcsolat, stb.


Nálunk állati fárasztó lenne :) Ugyanis másfél éves kisfiam irtó anyás, még WC-re sem hagyna menni, ha bemegyek, sír. Hiába van itthon az apja...vagy velem van, vagy ordít a gyerek. Pedig apja imádja, mindent megtett érte, de mégis ez van. Holott: anyukámmal simán elvan a gyerek. Tehát ha anyukámékkal megyünk valahova, nagyon ki tudok kapcsolódni, mert akkor a Mama az isten a gyerek szemében. De ha csak hármasban vagyunk, férjem, kicsi, én, akkor bizony még a WC-n sem lélegezhetek fel...

EZ nem jelenti azt, hogy nekem teher a kicsi, mielőtt valaki félreértene, egyszerűen csak nem tudok 10 percig nyugton lenni, még pisilés közben is a sírását hallgatom, és főzni is úgy főzök, hogy az ölemben van....hiába van ott az apja sajnos.


De kontra: barátnőméknél az apuka amint hazaér, úgymond "övé" a gyerek, ő kel hozzá éjjel, stb., tehát ők simán ki tudnak mindketten kapcsolódni, meg eleve a gyerkőcük könnyebb eset, mint a fiam, nyugisabb már kisbaba kora óta.


Én kisfiam ugyanis, ezt még tudni kell róla a nyaralás témájában, nem ül evés közben újabban egy percet sem.......ha a Mama is ott van, akkor ő eteti és én eszem addig, vagy fordítva, és cserélünk. De közben mászkálni kell ám vele.......míg ha csak hármasban vagyunk, én nem tudok enni.....ugyanis a gyerek nem hajlandó leülni az asztalhoz egy apartmanban pl., megy és megy, de csak az a jó, ha én megyek vele, férjem nem jó neki, ergo én nem tudok leülni enni......

2012. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit, hogy kisfiam este 10 előtt SOSEM alszik el.....tehát nem egy egyszerű eset :)
2012. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Picit féltem (félek) attól, hogy hullafáradtak leszünk, ha csak hármasban megyünk, ha nincs nagyi, aki időnként elvan vele.
2012. márc. 1. 16:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek mindkettőtökkel elvan, akkornem lesz baj .)
2012. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát én el sem tudnám képzelni,hogy ne jöjön/hamarosan jöjjenek velünk a gyerekek!És szertjük a nagyszülőket,denekünk együtt 3-asban/4-esben jó a nyaralás!


8 hós volt mikor először voltunk!

Másfél mikor másodszor!Már 30hetes vagyok a tesóval de nyáron tuti megyünk!


Demi csak belföldön!Én pont mondtam a férjemnek,hogy külföldre,majd akkor menjünk megint,ha már agyerkeknek is élmény lesz!


Nálunk az a kikapcsolódás ha együtt vagyunk!

2012. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!