Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek szoptatas utan nagyon erosen jott meg a menstruacioja?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon eros. Egy ora alatt elhasznalok egy ejszakai betetet es nagyon megtelik. Vajon ez normalis?
2009. jún. 19. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én a megmaradt Tena betéteimet használtam. És úgy görcsöltem, hogy azt hittem maradt bent még valaki.:))
2009. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én szoptatok még,eddig mindig megjött a menseszem,kb 2 napig tartott,de most 7 napig volt meg és az első 5 napban olyan szinten jött belölem a "cucc,hogy a super tampon kb 2 órát birta!

5 hónaposak vagyunk!

2009. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amig nem rendeződnek a hormonok és a vérzés,addig előfordulhat, hogy erős vagy gyenge. Lehet,hogy egyik hónapban ilyen,másikban olyan,ki is maradhat. Pár hónap alatt viszont rendeződnie kell,hogy ne veszitsél sok vért. Ha régóta szabálytalan érdemes egy dokit felkeresni.
2009. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom. A dokim mar megkerdeztem, de azt mondta, hogy szte csak az elso napban lesz ilyen. Most mar 2 napja tart, es ugyanolyan. Nem akarom zaklatni telefonon ezzel, gondoltam megkerdem itt is, hatha jart mar vki igy, es akkor picit megnyugszok h ez normalis. Ha meg holnap is ugyanennyire eros lesz, azert felhivom.
2009. jún. 19. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is így volt az első menzinél, öthós múlt a babó amikor megjött és nem tudtam kimozdulni, annyira ömlött, most 19 hós a manó és azóta rendeződött, de még mindig erősebb mint a terhesség előtt, viszont görcsölni egyeltalán nem görcsölök(csak az elsőnél de akkor nagyon)és ez nagyon jó mert korábban csak gyógyszerrel bírtam átvészelni az első napot.
2009. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 hétre jött meg, az első 2-3 nap nagyon durva, utána lecsengőben van. A nagyon durva alatt azt értem, hogy 2-4 óránként tamponcsere... Ez megy már 9 hónapja. Azt mondták, hogy amíg szopizik a pici, addig a hormonok miatt ilyen marad, utána visszaáll a "rendes" kerékvágásba.
2009. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!