Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mikor jött meg az első...

Kinek mikor jött meg az első menstruációja szülés és szoptatás után?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem császárral, még szoptatok.
2011. márc. 31. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20 hónappal a szülés után... szoptattam még akkor is :)
2011. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4-dik hónapban, és szoptatok. Pedig de vágytam volna kicsit tovább mensi nélkül élni...:-)
2011. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5. hónapban, most 9 hós a kislányom, még szoptatok. Rendszereződni, még csak 2 hónapja rendszereződött.
2011. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első gyermekemnél (11 éve) a szülési tisztulás/vérzés kb. 6 napig tartott és rá egy hónapra (mint rendesen) megjött. Szoptattam 6 hónapos koráig.
2011. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16 hónapos lesz s még nem jött meg.Rengeteg tejem van,el kellene már állítani.
2011. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6. hónapban, és rögtön be is állt rendszeresre, pedig két éves koráig szoptattam.
2011. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

10 héttel(!) a szülés után, és azonnal szabályos ciklusom lett,olyannyira, hogy a babám 4 hónapos korában, igaz nem tervezetten, de teherbe estem a kistesóval. pedig csak 1szer voltunk együtt!

előtte meg hónapokig próbálkoztunk az elsővel...

2011. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szülés után 3,5 hónappal, majd rá 1,5 hónapra és onnantól 28 naponként megvan:-)))))

2 éve szoptatok

2011. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 hétre megjött, és azóta is rendszeresen. 6 hónapja szoptatok.
2011. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Idősebb kislányom három és fél éves, két éves koráig szopott, de a menszeszem kb. 28-30 nappal a születése után megjött.

A kisebb egy éves, jelenleg is szopik és négy és fél hónappal a születése után menstruáltam utoljára.

Mindkét esetben elég rapszódikus volt a ciklusom, de nekem előtte sem volt pontos, előre kiszámítható, csak kb-re tudtam, hogy mikor is kell megjönnie.

Ketten vagyunk testvérek, édesanyám azt mesélte, hogy mindkettőnk születése után 6 héttel menstruált először.

Talán tudtam segíteni... :)

2011. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!