Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érvek és ellenérvek a harmadik...

Érvek és ellenérvek a harmadik gyerek mellett vagy ellen?

Figyelt kérdés

Két gyermekünk van. Az egyik 2 éves, a másik 5 hónapos.

Átlagos anyagi körülmények között élünk.

/Max. gyed-et kapok, a férjem fizetése 140 ezer, évi egy nyaralás, autó.../.

Kezdettől 3 gyereket tervezünk.

Szeintetek miért legyen, vagy miért ne legyen 3. gyerek?


2009. jún. 19. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben tényleg nem lehet tanácsot adni, mivel ez kettőtök felelőssége.
2009. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom mondani, hogy ha anyagilag úgy álltok és úgy érzitek, hogy lelkiekben is, akkor simán! Én is simán bevállalnám, de ha az anyagi helyzetünk nem javul sokat, akkor még a másodikon is el kell gondolkodnunk. Sajnos.

Szóval szerintem vágjatok bele! :)

2009. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az utóbbi időben mi is ezen gondolkodunk.

Mi is szeretnénk 3-ik babát, de néha nagyon elgondolkodom,hogy mi legyen.....

Sok anyajegyem is van a hasamon is ettől pedig félek,1 hónapja voltam vele bőrdokinál aki szerint minden ok velük...remélem.Nekem ez azért is "rizikó" mert császáros szülés lenne,2 már volt, mindkét szülésnél probléma adódott.

De én nagyon vágyom még 1-re:))

Meglátjuk:)

2009. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban átlagon felülinek is mondhatjátok magatokat...

Én gyesen vagyok, bár férjem nekem sem keres rosszul, de épp hogy kijövünk.

Lányunk 1 éves, és mi is 3 babát tervezünk.

A másodiknak már nem álljuk útját. Aztán ha ő is 2 éves lesz majd, megy bölcsibe, én dolgozni, és nekiállunk építkezni-a terv szerint. Aztán a harmadik majd kicsit később jöhet:-)

És igen, szerintem is ezt nektek kell eldönteni igazán. Ha szeretnétek, miért ne?

2009. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek, miért ne?

3 gyerekes anyuka...

2009. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajta!Mi belevágtunk,már 12.hetesek vagyunk:)Mi elraktunk mindent,ruhák,cipők,babakád stb...Venni semmit sem kell,szoptatni remélem tudom majd Őt is sokáig mint az első kettőt!Nálunk a családban mindenkinek 3 vagy több gyereke van,remekül megvannak a testvérek,imádják egymást:)))
2009. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!