Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Apukák! Akik ANGLIÁBA...

Anyukák, Apukák! Akik ANGLIÁBAN éltek és nevelitek gyermekeiteket, milyen megfontolásból döntetek/döntöttetek így, hogy végleg letelepetek és nem költöztök haza? Ird meg kérlek hány évesek a gyerekeitek és hány éve éltek kint!

Figyelt kérdés
Mi az ami Angliában tart benneteket örökre? Olyanok irjanak ahol mindkét szülő magyar. Oktatás, egészségügy, otthoni család nem vonz haza benneteket?
2012. ápr. 16. 16:37
 1/1 Ildinyo77 válasza:
3 eve jottem ki a fiammal kettesbe,o akkor 7 eves volt.Otthon egyedulallo anyukakent 18 orakat dolgoztam.Itt napi 6 orat.Szoval en nem a penz miatt jottem,hanem hogy tobbet tudjak a fiammal lenni.Tanulja a magyar tantargyakat,evente hazajarunk vizsgazni.Itt szeretnenk maradni,de ha kesobb o ugy dont,h eljunk otthon,akkor meglesz a magyar bizonyitvanya is.Elsosorban a fiam jovojet nezem,es ugy gondolom,ha gyerekkent kezdi itt az eletet,akkor sokkal jobb jovo var ra itt,mint otthon!
2012. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!