Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ilyen minek megy szülésznőn...

Az ilyen minek megy szülésznőnek? Az a dolga, hogy rászóljon a kismamára, hogy hallgasson el? Mert zavarja a többit?

Figyelt kérdés
Húgom most szül,de amit én ott láttam,hogy ha az embernek nincs szülésznője le van ejtve!Kérdem én az ilyen minek megy szülésznőnek?
2009. jún. 19. 20:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Amikor én szültem akkor is vajúdott egy mocskos szájú kismama. Már elnézést a kifejezésért. De olyan cifrán káromkodott és üvöltözött, hogy még két emelettel lejjebb is hallották szerintem. Az ilyenre én is rászólnék. Igen, azért mert zavarja a többit. Mert nem csak azért van az osztály és az összes munkavállaló ott, hogy neki jó legyen. Azért, mert vannak mások is, akiknek ugyanúgy joguk van normális körülmények között megszülni a gyereküket. És igen, én is szültem már és mindenfajta érzéstelenítés nélkül. És ki lehet bírni üvöltés nélkül.
2009. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Értem.De nem teljesen értek egyet.Húgom nem káromkodik,csak nyög,nem üvölt meg kiabál,hanem hangokat ad ki.Ott van teljesen egyedül.Kutya sem néz rá.Jogos a felháborodásom!
2009. jún. 19. 21:01
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom elsőt miért kellett lepontozni.

Igaza van. Én is részólnék arra a kismamára aki zavarja a többit. Ezer módja van a fájdalomcsillapításnak.

Nem kell rögtön vádaskodni, lehet te is finomam utalhatnál erre a húgodnál.

2009. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem okoskodásra vagyok kíváncsi,hanem tapasztalat érdekel.Csak megjegyzem,hogy nem kapott semmilyen fájdalom csillapítót.

És még egyszer leszögezem,nem ordít és nem mond mocskos szavakat.

2009. jún. 19. 21:12
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
nem ismerjük a teljes történetet,így nehéz eldönteni kinek van igaza.de ha nagyon "hangos" lett volna mellettem valaki akkor éjjel,biztosan kértem volna hogy szóljanak rá.Közvetlen utánam szült egy nő,és semmi mást nem lehetett hallani,csak azt hogy erőlködik...de másnap a csecsemős osztályon lehetett hallani hogy egy roma hölgy vajúdik...na ez hogy tetszett volna?
2009. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én szültem a szomszéd szobában nagyon nyögött egy nő, szintje jajjogott, Nagyon rossz volt hallgatni, de eszembe sem jutott, hogy zavarna, inkább sajnáltam :(


Mindenki vajúdjon úgy, ahogy neki jól esik. Ha valakinek a kiabálás vagy nyögdécselés esik jól vagy enyhíti a fájdalmát, akkor tegyen úgy, végülis igen fájdalmas manőverről van szó, nem hinném, hogy ilyenkor másokkal kellene foglalkozni, persze bizonyos határokon belül ( a folyamatos anyázás már nekem sem férne bele) .

2009. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

Na haragduj, de ha ilyen ku*va okos vagy, hogy nincs szükséged okoskodásra akkor menj be a kórázba és pofozd le a szülésznőt.

Miért nem kér fájdalomcsillapítást? Szája csak van nemigaz?

CSak az egyik oldalát ismerjük a történetnek, miért írsz ide, ha nem vagy kíváncsi a véleményekre?

2009. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azért szólhat rá a szülésznő egy vajudó nőre mert túl hangos. Ha hisztizik, teljesen rosszul veszi a levegőt, nem figyel, akkor a saját szülését is megnehezítheti. Én olyat is láttam, hogy pofonvágtak egy kismamát, mert kitolási szakaszban kitalálta, hogy ő ezt abbahagyja és elkezdett szörnyen hisztizni. A babának és magának is ártott volna. A pofon után megszeppenve hamar megszült.

És megértem a roma nőt is, aki az üvöltözés közben odakacsintott a szomszéd ágyra, hogy kint van a családja, majd nagy ajándékot kap, ha hallják is, hogy szült.

Tehát van ilyen is. Nekem nem is lett volna kedvem kiabálni, úgy éreztem, hogy csak elvenné az erőmet, ami most másra kell.

2009. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Az érzéstelenitöt nem adják "csak ugy",kérni kell ha valaki nagyon nem birja.
2009. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Naa, nem kell durvulni, biztos ideges a kérdező, ez mindenkinek feszült órákat jelent :)
2009. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!