Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éberling Katalin szülésznővel...

Éberling Katalin szülésznővel (SOTE II) milyen tapasztalataitok vannak? Mennyi pénzt szokás adni egy szülésznőnek? Vagy mi az a minimum, amit elvár?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a Sote Klinikán szültem,csak nem nála. 25.000 Ft-ot adtunk a szülésznőnek,bár nekünk kb 20.000Ft-ot ajánlottak,h adjunk. Maga a szülésznő persze nem mondott semmi tarifát. De annyira kedves-rendes-aranyos volt, hogy ennyit adtunk.
2011. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is nála szültem, aranyos, kedves, közvetlen, de határozott. Nem volt fogadott szülésznőm, épp őt fogtam ki ügyeletesként. Mi talán 10ezret adtunk neki, mert tényleg végig mellettem volt, de el sem akarta fogadni, visszaadta a férjemnek.
2011. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!