Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek így is megkaphatom...

Szerintetek így is megkaphatom a Felicitas csomagot? Hogy már megszületett a babám?

Figyelt kérdés
Most találtam egy kis könyvben, amit a védőnő adott még a terhesség alatt, de csak most vettem észre. Nem figyeltem, mert mástól is kaptam ilyen kiskönyvet, így már kiolvastam, nem is figyeltem. Most látom, hogy valamilyen kis csomagot lehet igényelni, amiben termékminták vannak. De azt is látom, hogy be kell írni a gyermek VÁRHATÓ SZÜLETÉSI időpontját. De már megszületett. Vajon így is megkaphatom még? Vagy érdemes egyáltalán kérnem?

2012. ápr. 18. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi nincs benne lényegében, a beváltóhelyig való utat sem éri meg. Csak szórólapok, meg egy játszócumi és sudocream minta.


36 hetes kismama

2012. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne kérd. Meg kell hozzá adnod az adataidat és ahogy az előbb írták nincs benne semmi.
2012. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem... :)
2012. ápr. 19. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!