Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikorra áll be a menstruáció...

Mikorra áll be a menstruáció szülés után? 10hónapja szültem,2hónapja nem szoptatok és azóta csak 1x jött meg, annak is már 36napja.

Figyelt kérdés
ez normális vagy dokihoz kellene mennem? Szeretnénk újabb babát...
2012. ápr. 19. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első ciklusok gyakran 40 nap körüliek, meg olyan is van, hogy kimarad egy, és ez teljesen normális. Mindemellett ha nem védekeztek, akkor lehetsz terhes is. Ha úgy érzed, csinálj tesztet.
2012. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj lassan visszaáll.Nekem másfél év után jött meg mivel rengeteg tejem volt s még vittek is havi 30 litert.Elapasztották gyógyszerrel aztán minden visszaállt.

Közbe volt egy galiba 1 évre rá,mert nem jött meg!Elmentem a nőgyógyászhoz kipucolt egy méhszájsebet s már egyből meg is jött.

De közbe ultrahangra is elküldtek.Minden rendbe volt s azóta rendesen megjön.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!