Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 16hós kislányom, akit...

Van egy 16hós kislányom, akit még szoptatok, naponta többször is. Szülés óta pár hónapja jött meg újra, a ciklusaim így alakultak:37-34-32-27. Szoptatás kavar be? Többi lent.

Figyelt kérdés
Utoljára január 12. -én jött meg. Múlt hétre vártam, de semmi. Többször éreztem, mintha meg akarna jönni, de semmi. Néha fájdogál a hasam és kemény mint a kő, éjjel meg hánytam is. Kb 10napja teszteltem, az negatív lett. Mi lehet, a szoptatás miatt késik most? Azt hittem már beáll. Tapasztalatok?
2012. febr. 19. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szülés után alapból kell idő,mire helyre áll a szervezet,ha Valaki szoptat,akkor az még rátesz egy lapáttal. Lehet azért van,mert még szoptatsz,de ki tudja!

Bár elég régen volt az utolsó menszeszed, nem tudni,hogy volt e pé-d,vagy nem,ha volt,akkor mikor volt! Mert ha pl. 15 nappal ezelőtt volt Pé-d,akkor azt a 10 nappal ezelőtti teszt még nem mutathatta ki. Biztos ami biztos,lőj el még egy tesztet,az majd megmutatja. Ha negatív,akkor a szoptatás kavar be!



Nekem is kiszámíthatatlanul jön még meg,én is szoptatok,de én tudom,hogy a szülés előtti szokásos 16. nap helyett,most a 27. napon volt pé-m (legalább is arra utaló tünetek.) Én sokszor járok pisilni.

2012. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyira rossz,hogy nem tudok számítani rá,hogy mikor jön meg..:S

Ha holnapig nem jön meg,akkor délelőtt veszek még egy tesztet.Mondjuk most az a mindjárt megjön érzés van megint.Hátha éjjel megoldódik..

2012. febr. 19. 20:27
 3/5 Jubilee ***** válasza:
Tudom mit érzel. 19 hónapja szoptatok, nekem is alaposan bekavar. Jelenleg 28-48 napos ciklusaim vannak. Fogalmam nincs, hogy mikor számíthatok rá. Nekem is a 28 nap szerint már 2 napja menstruálnom kéne, de megint sehol semmi. :S
2012. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem hőmérőzni-terhesség előtt is mértem hőt- ,mert rendszertelenül jön meg még. Azon az elven voltam,hogy mivel amikor elkezdtem ,mint kiderült a ciklus vége fele,akkor folyamatosan fent volt a hőm,majd mielőtt megjött,lement. Most már legalább 1 nappal előtte tudni fogom,hogy mikor ér ide a "kis piros" :-)


Üdv: 1. válaszadó

2012. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalan nuncs meg 16hos kisfiù anyukaja
2013. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!