Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni SZEX? Kinek hogy...

Szülés utáni SZEX? Kinek hogy megy? Nekem speciel sehogy, én természetesen szültem 10 hónapja, de még mindig nem megy a szex. Császárosok nektek ez, hogy működik?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez hormonális, vagy fizikai dolog, hogy még mindig nem jó a szex, azért érdeklődöm a császárosoktól is, többek között.

2012. ápr. 19. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 6. héten volt először szeretkezés. Akkor még fájt a hegem (sürgősségi császárral jött a világra a lányunk), majd kb. a 10. héten már nem volt gond.

Viszont én nem kívánom mindig. Általában estére hullafáradt leszek.

Próbálok ezen változtatni, ahogy csak lehet, de 1 hét múlva esküvőnk, így mind ketten még jobban fáradtak vagyunk!

2012. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Császáros voltam, lent minden oké volt hamar, de lelkileg, testileg nem kívántam a szexet...sokáig...ha meg megpróbáltuk akkor nem esett jól.

Most másfél éves a lányom, és most vagyok a régi önmagam nagyjából!

Nem mindenki tud egyből visszarázódni, mert a hormonok, az anyaság, a gyerekkel járó felelősség és aggódás valakinek kihatással van a szexre is. Közben mindig irigyeltem azt, aki azt mondta, hogy szülés után pár héttel már igazi szexistennő volt, de hát én meg sem közelítettem ezt az állapotot.

Szóval hiába császár, hiába nem sérültem odalent, mégis más lett a helyzet, és nekem idő kellett. Ezt sokan nem értik, de hát előfordul, hogy valaki nehezebben áll vissza a régi kerékvágásba.

Próbálkoztunk azért, de idő kellett. Most már jó megint minden.

2012. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szültem. Mi kb a szülés után 6-8 héttel próbáltuk először. Jónak abszolút nem mondanám, és még hetekig az volt az orgazmus, hogy ha nem fájt. DE: szülés után 8 hónappal jobb lett mint előtte. Én ezt sosem értettem korábban, és nálam sem tudom, hogy mi történt, de a szülés valamit nagyon átrendezett odalent. Előtte nekem nem volt hüvelyi orgazmusom 1 alkalmat leszámítva. De se előtte, se utána semmi. Boldogan jelenthetem ki, hogy most már van; szinte mindig. Persze nekem sincs hozzá mindig kedvem, de ha van, akkor az nagyon tuti. :)
2012. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz nálunk is a helyzet, mint az előttem válaszolónál.

8 hónapja szültem császárral

2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a 20:25-ös válaszolóval ugyanaz a helyzetem...
2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
császár,6héttel utána irtóra fájt,mivel be is lázasodtam utána(maradandó élmény volt:)),kaptam antibiotikumot,hátha fertőzés,de nem javult semmit,doki azt mondta gyakorolni kell...Igaza lett,olyan 3-4 hónappal szülés után jobb lett mint előtte,és sokkal többször kívánom is(pedig szoptatok még)
2012. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon kívántam volna első baba után, de komplikációk voltak a szülésnél, mert a baba szíve lassult, így közbe kellett avatkozni, sürgősségi gátmetszés volt, de repedtem, szakadtam. A 6 hetes kontroll után próbálkoztunk, de irtóra fájt. Ja és lett egy vadhús kinövésem a sebgyógyuláskor, amire azt mondta a doki, majd leesik magától, ha "használjuk", de csak kínlódás volt, mert hiába próbálkoztunk, nekem nagyon fájt. 8 hónapos volt a baba, amikor eltávolította a doki a vadhúst, kb. egy éves lett a baba, mire jó lett nekem is úgy igazán, és nem kellett nagyon óvatoskodni. Második baba gátvédelemmel sikerült, ott könnyebben jöttem helyre, akkor viszont nagyon fáradt voltam hosszú időn át, mi megpróbáltuk hétvégén a délutáni alvás alatt, az egész jól bejött.

Kíváncsi vagyok, harmadik után hogy lesz, még 2 hónap addig...

2012. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi hozzászólásokat, várok még válaszokat! :-)
2012. ápr. 20. 08:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendesen szültem mindkettőt. Elsőnél nem fájt semmi, de ott kiszedős varratot kaptam.Másodiknál felszívódót, az 6 hétig fájt, mint a veszedelem, és emiatt a 6 hét után se volt sok kedvem hozzá. Az éjszakázás is kiborított, és bizony mai napig fáradtabb vagyok a kelleténél, pedig már nem éjszakázunk. Igaz, még szoptatok. Szóval nekem nem a fájdalom miatt, hanem inkább a fáradtság miatt megy nehezebben.
2012. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!